Evlilik

Evlilikte altın kurallarÇift & Evlilik Terapisti ve Cinsel Terapist Uzm. Klinik Psikolog Gülçin Keskin, mutlu bir evliliğin altın kurallarını sıraladı.
Gelin Damat Fashion Day 18'den önce gelinlik almayınGelinlik modasına yön veren 51 modacının , en özel gelinlik ve abiye tasarımlarıyla yapılacak defileyi izlemeden gelinlik almayın.
Düğün makyajınızı yaptırırken bu 5 hataya düşmeyinEn mutlu gününüzde her şeyin mükemmel olmasını istersiniz. Çünkü düğününüze dair her detay hayati önem arz eder. Bunlardan biri de şüphesiz ki gelinliğinizle bütünlük sağlayacak olan makyajınızdır. Bu özel günde düğün makyajınızı yaptırırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır.
Türkiye’de İlk: Mutlu Evlilik AtölyesiEvlilik güçlendirme eğitimi başlığı altında gerçekleştirilen Mutlu Evlilik Atölyesi’nin ilki, 5 Kasım 2017 tarihinde hayata geçirildi
Düğün gününüze hazırlıklı olunHer genç kızın hayali olan düğün, en ince ayrıntısına kadar düşünülüp hazırlanmaktadır. Kadınlar genellikle yaşayabileceği en ufak problemi bile düşünerek yanlarında bulundurduğu düğün günü çantası sayesinde rahat hissetmektedirler.
Evlenmek mi zor boşanmak mı?Çoğumuzun hayallerini süsleyen evlilik, bazen mutlu sonla bitmez. Bazı evlilikler maalesef boşanma ile sonuçlanmaktadır. Bu iki durum da kendine göre zorluklar içerir. Evlenmek de boşanmak da hiç kolay değildir.
Evleneceğiniz insanı doğru seçebilmek için 5 temel adımEvlilik kararını vermeden önce doğru insanı seçtiğinize emin olmalısınız.Evlendiğiniz insan ile iyi günde ve kötü günde birlikte olmaya şahitler huzurunda yemin ederken kafanızda soru işareti olmamalı. Mutlu bir evlilik için önce eşinizi gerçek anlamda tanımanız gerekir.
Nefes kesen düğünden nefes kesen karelerEvlenmek bütün çiftler için streslidir. Ancak Amerikalı bir çift stresi bambaşka bir yüksekliğe taşıdı. Ryan Jenks ve Kimberley Weglin isimli maceracı çift Utah'da tanıştıkları ve nişanlandıkları çölün 121.92 metre yüksekliğinde evlenmeye karar verdiler. Düğün fotoğrafları tam anlamıyla nefes kesici.
Kötü kaynanayla başa çıkma yollarıKaynana problemleri çoğu kadının yaşadığı ve şikayet ettiği durumdur. Siz ne kadar mükemmel olsanız da eşinizin annesi size kötü davranabilir ya da eşinizin yanında sizi zora sokabilir. Erkek anneleri hayattaki unvanını kaybetmemek için bazen saldırgan tutum içerisine girebiliyor, bu durumda kayınvalidenizle nasıl başa çıkmalısınız?
Bu erkeklerle evlenmeyinKadınların yaşamları boyunca hayal ettiği evlilik ve düğün gibi önemli olayların altından kalkamayan erkekler vardır. Bu durumun üstesinden gelemeyenlerin hangi erkek tipleri olduğunu biliyor musunuz?
Düğün fotoğraflarında yeni trendDüğün fotoğrafları artık bildiğiniz gibi değil. Düğün fotoğraflarında yeni trend anılarınızı hikayeye dönüştüren fotoğraflar ve videolar...
2017'nin en iyi düğün fotoğraflarıDünyanın her yerinden fotoğrafçılar Junebug Weddings'in 10. kez düzenlediği En İyi Düğün Fotoğraflarının En İyisi yarışmasına katıldı. İşte yarışmada ilk 50'ye giren fotoğraflardan birkaçı...
Davetiyede yeni trend: BohoDavetiyeniz sezonun trendlerine uygun mu? Yeni sezonda Boho tarz davetiyeler revaçta...
2018’i sallayacak tek taş trendiYıl sonuna yaklaşırken evlilik teklifi bekleyenler hazırlanmaya başladı bile. Bu da 2018 yılı için yüzük alarmı demek. İşte 2018'i sallayacak tek taş trendi:
Pırlanta yüzük nasıl seçilir?Pırlanta yüzük nasıl seçilir evlilik dönemindeki herkesin en çok merak ettiği sorulardan biri. Özellikle evliliği sembolize eden pırlanta yüzük seçimi de büyük önem taşıyor. Peki evliliğinizi sembolize edecek pırlanta yüzük nasıl seçilir?
2017 yılında evlenen ünlüler2017'nin sonuna gelirken 2017 yılında evlenen ünlüleri hatırlamaya ne dersiniz? İşte 2017 yılında evlenen ünlüler...
Sezonun gelin buketi trendi: BohemGelinliğin tamamlayıcısı gelin buketi, bu sezon bohem tarzdaki tasarımlarla dikkat çekiyor.
Grace Loves Lace kapsül koleksiyonuPinterest'te en çok pinlenen gelinliğe imza atan Avustralyalı gelinlik markası "Grace Loves Lace" fiyatları bin 500 doların (5 bin 826 lira) altında bir kapsül koleksiyon çıkardı.
En güzel süpermodel gelinlikleriSüpermodeller stilleriyle moda dünyasında her zaman trendleri belirledikleri gibi gelinlikleriyle de gelinlik trendlerini oldukça etkilemişlerdir. İşte dünyaca ünlü süpermodellerin birbirinden güzel gelinlikleri...
Dünyayı turlayarak düğün çekimi yapan çift3 yıldır dünyayı gezerek, düğün fotoğrafı çeken çift, romantik ve renkli fotoğraflarıyla bir çok çifte ilham veriyor.
2017 sonbahar düğün temalarıSonbahar düğünleri, düğününüze renk katmanız için iyi bir fırsattır. Sonbahar düğünü planlıyorsanız düğününüz için tercih edebileceğiniz tonları sizin için derledik.
Dünyanın her yerinde tekrar evleniyorlarŞimdiye kadar 16 ülke gezdiler ve 58 düğün seremonisinde bulundular. Evet, hepsi de kendi düğünleri için. Kendi düğününüz için hayal kuruyorsanız bu fotoğraflar sizi biraz üzebilir...
Evlilik öncesi konuşulması gereken 9 konuRomantik ilişkilerin ilk zamanlarında her şey toz pembedir. İlişkiler evliliğe doğru yöneldiğinde bazı konularda konuşulması evliliğin geleceği için gereklidir. Evlilik öncesi konuşulması gerekli temel konuları inceliyoruz.
Gelmiş geçmiş en pahalı düğün!Bu yaz milyon dolarlık düğünlere fazlasıyla şahit olduk. Ancak bunlardan en yenisi Rus oligarşi yöneticisi Aleksey Shapovalov ile model olan kız arkadaşı Ksenia Tsaritsina ile yaptığı düğün oldu. Üstelik bu düğünde her şey milyon dolarlık!
Baştan Ayağa Siyah