Nerede oy kullanacağım? YSK seçmen sorgulama | e-devlet giriş

23 Haziran 2019 Pazar günü yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçiminde, 31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde kullanılan sandık seçmen listeleri kullanılacaktır. YSK seçmen sorgulama ve e-devlet sistemleri üzerinden nerede oy kullanacağını öğrenebilirsiniz.

Nerede oy kullanacağım? YSK seçmen sorgulama | e-devlet giriş

Milyonlarca vatandaş, 23 Haziran 2019 Pazar günü yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçiminde nerede oy kullanacağını araştırıyor. Yüksek Seçim Kurulu'nun resmi internet sitesi üzerinden kimlik bilgilerinizi girerek, nerede oy kullanacağınıza kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca e-devlet sistemi üzerinden de öğrenilebilen oy kullanacağınız yere erişim sağlamak için e -devlet şifreniz ile sisteme giriş yapmanız gerekiyor. e-Devlet şifresi olmayan vatandaşlar, PTT şubelerinden kolaylıkla e-devlet şifresi edinebilir.

YSK SEÇMEN SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

E- DEVLET GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalarCumhurbaşkanı Erdoğan, Türk-Amerikan Ulusal Yönlendirme Komitesince düzenlenen etkinlikte ABD'deki Türk, soydaş ve Müslüman toplumuyla buluştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber