Güzellik

Yaşlı gösteren 5 saç hatası!Saçlarınızın tarzı ve rengi yaşlı görünmenize sebep olabilir. Sizi vezir de rezil de edebilen saçınız konusunda bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir.
Kylie Jenner sarışın mı olmalı esmer mi?Çok radikal bir karar vererek sarışın olan Kylie Jenner'ın hangi hali daha hoş?
Kylie Jenner Snapchat’te sarışın oldu!Gökkuşağının neredeyse tüm renklerini saçında deneyen yıldız bu sefer snapchat'te herkesin önünde platin sarısı saçlara kavuştu!
Yeni saç rengi trendimiz: ''Ronze'' saç trendiYepyeni bir saç rengi denemeye hazır mısınız? İşte karşınızda ''Ronze''...
İnce telli saçlıların yaşadığı 4 sorunSaçlarınız ince telliyse sizde bu sorunları mutlaka yaşıyorsunuzdur...
Kırmızı halıda makyajsız yürüyen ünlülerAlicia Keys geçtiğimiz günlerde artık makyaj yapmama kararı aldı. Onun gibi birkaç ünlü de daha önce kırmızı halıda makyajsız ya da yok denebilecek kadar az makyajla yürümeyi tercih etmişti.
Sivilcelerinden vegan diyetiyle kurtuldu23 yaşındaki Brian Turner, şiddetli akne probleminden kurtulmak için her yolu denedikten sonra sürpriz bir çare buldu.
Saçın fırçaya yapışması nasıl önlenir?Saçların fırçaya yapışması nasıl önlenir?
Sağ göğsü sol göğsünün iki katıBotched By Nature televizyon programına katılan Sharice isimli genç kadın Dr. Terry Dubrow ve Dr. Paul Nassif'ten asimetrik göğüsleri için yardım istedi.
Gül yağı nasıl kullanılır, nelere iyi gelir?ShiffaHome Marka Yöneticisi Sevil Gülsoy, gül yağı kullanırken dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgi verdi. Gül yağı nasıl kullanılır, nelere iyi gelir?
Yazın yıpranan saçlar için bakım önerileriDeniz, kum, güneş, tatil derken yaz aylarında birçoğumuz saç bakımını ihmal ediyoruz. Sağlıklı ve bakımlı sonbahar saçları için yaz sonrası bakımı şart.
Güneş lekelerinden kurtulmanın yoluGüneş hasarına bağlı lekelerin tedavisi için en uygun dönem sonbahar ve kış ayları. Dr. Cansel Köse Gürer, lazer uygulamalarıyla ilgili bilgi verdi.
Çizgili modası merhaba :)