Güzellik

Kendi yağınızla gençleşinYaş aldıkça cilt altı yağ tabakaları giderek kayboluyor ve cildin elastikiyeti azalıyor. Bu da yüzde sarkma ve çöküntülere neden oluyor. Peki çarenin kendi yağlarınızda olduğunu biliyor musunuz.
Diş eti çekilmesi nedir, neden olur?Kadın erkek herkeste görülen hastalıkların en başında diş eti çekilmesi geliyor. Diş eti çekilmesi, düzensiz beslenme, beslenmede yapılan bir takım hatalar, vitamin ve mineral eksikliği, dişlere yeterli bakım yaptırmamak diş eti çekilmesine sebep olabilir. Bu nedenle ilk olarak diş eti çekilmesinin neden meydana geldiği ve nelerin diş eti çekilmesine iyi geldiği araştırılmadır. İşte diş eti çekilmesi nedir. Diş eti çekilmesi neden meydana gelir sorusunun cevapları…
Kirpik ekimi zararlı mı?Pek çok kadın uzun ve hacimli kirpiklere kavuşmak için çeşitli yöntemleri denerken kozmetik sektörü de boş durmayıp göz alıcı kirpikler için maskaralar üretiyor. Son yıllarda kirpikleri dolgunlaştıran çeşitli kozmetik operasyonlar da popüler olmaya başladı.
İnce bir bele sahip olmak için ne yapardınız?İnce bir bele sahip olmak için neler yapardınız? Spor, diyet, korse, liposuction... Ünlü reality yıldızının ince bir bel için yaptırdığı şeyi duyunca bunlar hiçbir şey gelecek.
Kusurlarını saklamayan dünyaca ünlü yıldızlarDünyada yaratılan güzellik standartları yüzünden pek çoğumuz kusurlarımızı saklamak veya yok etmek için her türlü şeyi yapmaya meyilliyiz. Ancak dünyaca ünlü yıldızlar kusurlarını gizlemek yerine dürüstçe sergilemeyi tercih ediyor.
Yaşlanmayı geciktiren besinlerKırışıklıklar çoğunlukla yaşam şekli, yanlış beslenme düzeni ve genetik faktörlerle bağlantılıdır. Beslenme ve Diyet Uzmanı Dyt. Selma Turan cilt yaşlanmasını önlemeye yardımcı gıdaları bizlerle paylaşıyor.
Kaşları kalınlaştırmanın 8 doğal yoluGeçtiğimiz birkaç sezondur kalın, dolgun ve en önemlisi doğal kaşlar moda. Merak etmeyin en yakın güzellik salonuna koşmaya gerek yok. Stil sahibi kaşlara evdeki malzemelerle ulaşabilirsiniz!
Kötü burun kader değilİlk burun ameliyatı neticesinde oluşan fonksiyonel sorunlar ya da hastanın  beklentilerinin karşılanmaması nedeniyle ihtiyaç duyulan revizyon (düzelti) burun ameliyatları hastaların korkulu rüyası olmamalı...
Sizi bir Hollywood yıldızına dönüştürecek 15 güzellik sırrıEvde kaş alımı nasıl yapılır? Evde bronzlaştırıcı krem nasıl yapılır? Ev yapımı maskelerle bir Hollywood yıldızına nasıl dönüşülür? Hepsi ve daha fazlası galerimizde...
Milyonların önünde popo ameliyatını yayınladıAmerika'nın en ünlü plastik cerrahı olan Matthew Schulman, brezilya poposu estetiği yaptığı ameliyat sırasında milyonlara tüm görüntüleri canlı olarak yayınladı.
Saç derisindeki sivilcelere dikkat!Eileen Corey’in hayatında değiştiremediği tek şey saçlarıydı. Ancak bir gün kuaföre gitti ve hayatı tamamen değişti.
Vajinoplasti (Genital estetik) cinsel ilişkideki ağrıyı yok eder mi?Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Evrim Aksoy vajinoplastiyi ve iyi geldiği sorunları anlattı.
''Bohem şıklık''