Güzellik

Kırışıklık giderici acı biber maskesiGüzellik vloggerı Rochelle Wickramasuriya, acı biberin cildi parlattığını ve kırışıklıkları önlediğini iddia etti.
Kalçasına yapışık ikizi ayrılınca...Addie'nin kalçasına yapışık ikiz kardeşiyle doğdu. Cansız ikizi ameliyatla alındı ancak kalçasında oluşan oyuk Addie'nin hayatını kararttı.
Sağlıklı saçlar için en iyi besinlerSaç sağlığını ve güzelliğini korumak için içten bakım gerekir. Bunun en etkili yolu, gerekli vitamin ve mineral desteğini sağlayacak besinler tüketmek.
Ayaklarınızdaki yorgunluğu almak istiyorsanız...Tüm gün ayaklarınızın çektiği yorgunluğu gidermekte zorlanıyorsanız bu karışım tam size göre.
16 yaşındaki gencin hayret verici makyajıGirlacne adlı Instagram hesabıyla yaptığı ilginç makyajları takipçileriyle paylaşan 16 yaşındaki genç Caleb Morris sadece 1 yıldır makyaj yapıyor. Dramatik etkisi olan makyajlarının geçmişi ise birkaç ayı geçmiyor.
Yüz estetiği ameliyatlarından sonra iz kalır mı?Yaşlanma doğal bir süreçtir. Günümüzde insan ömrünün uzaması, sağlıklı ve güzel yaşamak ve güzel yaşlanmak isteğini de beraberinde getiriyor.
Kaş aldırma süresi nasıl uzatılır?Yüzü çerçeveleyen, ifadeyi belirginleştiren kaş aldırma işlemi güzellik adına önemli. Birkaç gün içinde yeniden çıkmaya başlayan kaşları bertaraf etmek için 4 adım var.
Manikür yaptırırken elleri suda bekletmeyinÜnlü tırnak sanatçısı Chelsea King, manikür yaptırırken tırnakların su içerisinde bekletilmesinin, daha fazla çatlamaya neden olduğunu açıkladı.
Burun estetiğinde dikkat edilmesi gerekenlerBurun estetiği olmak isteyenlerin en büyük endişesi ameliyatın başarısız sonuçlanma riskidir. Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr Yusuf Can, burun estetiğinin başarılı sonuçlanması için dikkat edilmesi gerekenleri anlatıyor.
Doğal ve etkili siyah nokta maskeleriBütün kadınların baş belası siyah noktalardan evde kolayca hazırlayabileceğiniz doğal ve etkili maskelerle kurtulabilirsiniz.
Eyvah saçlarım yağlandı! Nasıl şekillendireceğim?Yağlı saçlara dair merak ettiklerin burada!
Makyajla yaptıkları büyüledi15 yaşındaki Kate Werner, makyaj sanatçılığına olan merakını farkedince gece gündüz durmak bilmeden çalıştı. Kendini şekilden şekile sokan genç sanatçının makyajla yaptıkları görenleri büyülüyor.
Bir kadın çantasına her şey sığar :)