Güzellik

Vazgeçilebilir makyaj ürünleriBazı kozmetik ürünleri var ki her kadın için bir dönem mutlaka vazgeçilmez olmuş ve hala makyaj yapacak olsa elini gittiği ilk ürünler olur. Bazıları ise tam tersi...
Güneş varis yapar mı?Bir toplardamar hastalığı olan varis pek çok kadının sorunu. Peki, güneşin varisi arttırdığı doğru mu? Varis tedavisi nasıl olur?
Cildiniz kaç yaşında?Biz yaşlandıkça cildimiz elastik yapısını kaybederek daha kayışımsı bir görünüm alır. Peki sizin cilt yaşınız gerçek yaşınızla ne kadar uyumlu? 5 saniyelik bu testle öğrenin...
Nasıl yapılır: Her saç tipine uygun çekici dalgalarHer türlü saç tipinde maşalı saç modelleri oluşturmak artık mümkün!
Yüzünü daha zayıf gösterecek saç modelleriDaha zayıf görünmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!
Düzleştirici ile yapabileceğin 3 farklı saç modeliGörkemli buklelerden, düz görünüme kadar harika saç modellerini sadece saç düzleştirici ile yapabilirsin!
Saçlarıyla dikkat çekmek isteyenlere özel 6 şaşırtıcı saç rengiRenkli saç trendine bir şans vermek istiyorsan, ilham kaynağın burada!
Fotojenik değilim diyorsan nedeni saçların olabilir mi?Fotoğraflarda hiç olmadığın kadar havalı görün!
Evde misel suyu yapımıMakyaj sadece yıkandığı zaman çıkmaz çünkü su içinde yağ bulunan ürünlere tesir etmez. Misel suyu ise içeriği sayesinde hem sudur hem de yağı çeken lipolipik faz içerir. Evdeki malzemelerle misel suyu hazırlamak mümkün.
Pokemon çılgınlığı tırnaklardaPokemon GO çılgınlığı devam ediyor. Desenli manikür trendiyle pokemon çılgınlığı bir araya gelince ortaya birbirinden eğlenceli ve renkli tırnaklar çıktı.
Parlak saçlar: Elde etmek sandığından daha kolay!Sağlığın bir göstergesi olan parlak saçlara kavuşmanın birkaç pratik yolu var. İpuçlarımız sana gelsin!
Sararmış tırnaklardan nasıl kurtulunur?Sararmış tırnakların yetersiz beslenmeden çok sık oje sürmeye kadar birçok nedeni var. Uygular uygulamaz sağlıklı rengini geri kazandıracak hile ise çok kolay.
Bir kahveye ne dersiniz?