Güzellik

Saç stillerini tamamen değiştireceklere 12 harika modelSaçlarını kestirerek bir anda bambaşka bir kadın olmaya ne dersin?
Kuru saçlar kâbus olmaktan çıkıyorSaçlarının mat, kuru halinden bıktın mı? Çözümü var!
Saniyeler içinde beyaz saç diplerine veda et!Beyaz saç diplerini gizleyen sihirli spreyi uygulama rehberi bu yazımızda!
Yüz şekline göre kâkül modelleriBakalım senin yüz şekline hangi kâküllü saç kesimi uygunmuş?
Kış makyajı tüyolarıMakyaj Sanatçısı Tamay Esintimur soğuk kış günlerinde yapılan makyajın en doğru en doğal trenleri hakkında bilgi verdi…
Göğüsleri karnına düştüGöğüslerini enjeksiyonla büyüten kadının yıllar içinde göğüsleri küçüldükçe karnı büyümeye başlayınca soluğu hastanede aldı.
Taklit ruj dudaklarını yaktıAvustralya'da bir kadın, Kylie Jenner'ın ruj markasının taklidini kullanınca hastanelik oldu.
Gençlik iksiri patatesPatatesin cilt üzerindeki etkisini biliyor musunuz?
Ruj nasıl yapılır?Nasıl yapılır sorumuzun bu günkü konusu Ruj! Ruj nasıl yapılır? Evde ruj nasıl yapılır? Kullanmadığımız malzemelerle ruj nasıl yapılır? Şimdi bu üç soruyu tek bir haber içinde toplayarak size harika bir yöntem göstereceğiz…
Kısa saç isteyenler için ilham veren modellerKısa saç bir modelle farklı bir havaya sahip olabilirsiniz. İşte kısa saç kestirmek istemenize neden olacak değişimler...
Kuru saçlar için saç bakım önerileriÖzellikle kış aylarında ciltlerde görülen kuruma ve pul pul dökülme saç derisinde de kendini gösterebilmekte. Bunun önüne geçmek için evde kolaylıkla yapabileceğiniz saç bakım önerilerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.
Beyaz saç diplerimizi gizlerken düştüğümüz zor durumlarBeyaz saç dipleri sinir bozucu olabiliyor. İşte bu görünümü gizlemeye çalışırken düştüğümüz zor durumlar!
Soğukta şehir turu