Yağ Aldırma

Yağ Aldırma

Yağ Aldırma ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yağ Aldırma haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Yağ Aldırma ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yağ Aldırma haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 206 yag aldirma haberi bulunmuştur.

Yağ aldırma ameliyatının ardından öldü
Yağ aldırma ameliyatının ardından öldüİZMİT'te, 2 çocuk annesi 36 yaşındaki Dilek Utar 1 ay sonra sünnet olacak olan oğlunun düğünü öncesi özel bir hastanede yağlarını aldırdı. Ameliyatın ardından rahatsızlanarak yoğun bakım ünitesine kaldırılan Dilek Utar yaşamını yitirdi. Dilek Utar toprağa verilirken, eşi Müjdat Utar doktor hakkında şikayetçi olacağını söyledi.Derince İlçesi Çenedağ Mahallesi'nde oturan Dilek Utar, oğlu 3 yaşındaki oğlu Efe Fikret Utar'ın 1 ay sünnet olacak olması nedeniyle yağlarını aldırmaya karar verdi. Dilek Utar, İzmit'te özel bir muayenesi bulunan Estetik, Plastik Rekonsrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İ.G'ye muayene oldu. Doktor İ.G, 13 Temmuz günü İzmit'te özel bir hastanenin ameliyathanesini kullanarak 89 kilo olan Dilek Utar'dan 6 kilo 175 gram yağ aldı. Operasyondan sonra servise alınan Dilek Utar fenalaşınca yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı. Dilek Utar amaliyattan bir gün sonra yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. Dilek Utar'ın cenazesi soruşturma kapsamında Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsinin ardından Dilek Utar'ın cenazesi bugün Derince Merkez Camii'nde kılınan cenaze namazı sonrası toprağa verildi. Dilek Utar'ın yakınları gözyaşlarına boğuldu.Müjdat Utar doğumdan sonra eşinin vücudunda sarkmalar oluştuğunu, yağları aldırmak istediğini belirterek, "Doktora gidip tahlil yaptırdı. Doktorla konuştum. Dedim ki, 'Doktor hanım sonuçlar kesin mi?', 'Kesin' dedi. 'Normal bir kadının doğumu, sezaryen olan kadının onda biri kadar riskli, zararsız bir şey, siz bunu çok büyütüyorsunuz' dedi. Bana böyle dendi, ertesi gün ameliyata alındı. Saat 14.00 gibi ameliyata alındı. 2 saat sürer dediler, 18.30-19.00 arası odasına getirdiler. Bir baktım ki her yeri kan revan içinde. Gövdesi kan dolmuş, yatak kan içerisinde. Söylediği tek kelime 'Evladımı götür başımdan' oldu" dedi.Müjdat Utar eşinden 9 kilo 750 gram yağ alındığını iddia ederek, "4-5 kilo alınması gerekiyormuş, ondan
17.07.2017Yaşam

Yazar Sonuçları