Keçeden kolye yapımı

Yün keçelerden kendinize öze aksesuarlar hazırlamak ister misiniz? Birazdan sizlere keçeden yapılmış gülen yüzlü kolyenin nasıl yapıldığını anlatacağız. İşte keçeden yapılan aşama aşama gülen yüzlü kolye yapımı…

Keçeden kolye yapımı
Ay-Yıldız 2017 mayo ve bikinileriDeniz sezonu yavaş yavaş açılırken mayo ve bikini aramaya başlayan kadınlara kolaylık sağlamak için Ay-Yıldızın en güzel mayo ve bikinilerini bir araya topladık. İşte Ay-Yıldız 2017 mayo ve bikinileri…
Cilt beyazlatma yöntemleri (Doğal cilt beyazlatma)Cilt beyazlatma özellikle yazın gelmesiyle sık sık aranan güzelleşme yöntemlerinden biri. Cilt beyazlatma için doğal yöntemleri tercih edenler için hazırladığımız bu haberimiz birçok karışım bulunmaktadır. İşte doğal cilt beyazlatma yöntemleri…
Çocuğumun üstün zekalı olup olmadığını nasıl anlarım??Üstün zekâlı çocukların tespitinde erken teşhisin önemli bir yeri var. Çocuğumuzun üstün zekalı olduğunu anlamak ve ona göre bir eğitim almasını sağlamak için nelere dikkat etmeliyiz?
15 maddede obeziteden korunmaMedical Park Tarsus Hastanesi Diyetisyeni Özge Akar Özyaman, obeziteden korunmak için uygulamamız ve özellikle çocuklarımıza aşılamamız gereken kuralları 15 maddede özetledi:
Enginar yemekleri (Enginar nasıl yapılır?)Enginar yapmak isteyip tarif bulamayanlar için enginar yemeklerini bir araya topladık. Çorbadan zeytinyağlıya en güzel enginar yemekleri ve ayrıntılı tarifleri bulabileceğiniz haberimizi çok beğeneceksiniz. İşte enginar yemekleri…
Acilen potasyuma ihtiyacınız olduğunu gösteren belirtilerVücudumuzdaki organların sağlıklı bir şekilde işlevlerini yerine getirebilmeleri için potasyuma ihtiyacı vardır. Yeterince potasyum alamadığınızda vücut işlevlerini yerine getiremez. Potasyum eksikliğinde vücudunuzun ne gibi belirtiler gösterdiğini merak ediyorsanız hemen açıklayalım.
Bu gece eski sevgilinizi düşünmeyeceksinizEski sevgilinizi düşünmemek için elinizden gelen her şeyi yaptınız ama beraber geçirdiğiniz o güzel günler, nedenler, keşkeler aklınızı mı kemiriyor? Hiç merak etmeyin, bu gece eski sevgilinizi düşünmeyeceksiniz!
Elektrik süpürgesiyle asla süpürülmemesi gereken şeylerElektrik süpürgenizin ömrünü kısaltmak, çalışma kalitesini azaltmak istemiyorsanız bazı şeyleri asla elektrik süpürgesine çekmemelisiniz.
Vücudunuzla ilgili şaşırtıcı gerçeklerVücudumuz olağanüstü bir mekanizmadır. Bize önemsiz gibi görünen her şey çoğu zaman önemli faaliyetlerdir. Vücudumuzun ortaya çıkardığı önemli faaliyetlerin neden gerçekleştiğini bilemeyiz. Ancak birazdan vereceğimiz bilgilerden sonra vücudunuz hakkında farkında olmadığınız gerçekleri duyunca çok şaşıracaksınız.
1/8
Birazdan vereceğimiz yöntemi evinizde bulunan kurabiye kalıplarıyla da farklı farklı şekiller elde ederek deneyebilirsiniz. Ancak bugün sizlere gülen yüz yapacağımız için bu uygulamayı elinizle şekil vererek kolayca uygulayabilirsiniz.

Öncelikle bu çalışmayı gerçekleştirebilmek için gerekli olan
malzemeleri sayalım…

Malzemeler
İki renk keçe yünü
Bulaşık süngeri
Sağlam bir ip 
Kolye halkası