Moda

Elbise altı tişört modasıBu sene tişört altına elbise kombinlerini sık sık göreceğiz. İşte tişörtleri elbiselerle kombinleme konusunda size örnek olabilecek kombin örnekleri
Garip ama tarz görünen kıyafetlerHerkesin giydiğini giymem diyorsanız bu ilginç kıyafetler ile tarzınıza tarz katabilirsiniz.
Akay 2017 büyük beden gelinlik modelleriAkay'ın 2017 büyük beden gelinlik koleksiyonunda dantel ve tül detaylar göze çarpıyor.
Gelmiş geçmiş en kötü 13 gelinlik modeliGelinlik deyince aklımıza saf, temiz, en özel günlerden birinde giyilecek ve genel tarzımıza uygun bir model gelmeli. Ancak bazıları var ki marjinallikte sınır tanımıyor. Gelmiş geçmiş en kötü gelinlik modellerini derledik.
Akay 2017 gelinlik modelleriAkay gelinlik modellerinden Sezanur Akay tarafından tasarlanan gelinlik modelleri
2017 gelinlik ayakkabı modelleri2017 yılında evlenmeye hazırlananlara fikir verecek en moda ve en şık gelinlik ayakkabı modelleri...
Zuhair Murad 2017 gelinlik modelleriZuhair Murad 2017 gelinlik modelleri hem sonbahar hem de baharda evlenecek gelinler için uygun.
Elie Saab 2017 gelinlik modelleriLübnanlı tasarımcı Elie Saab'ın 2017 gelinlik koleksiyonu göz kamaştırıyor. Elie Saab gelinliklerini sevenler buraya :)
Vera Wang 2017 gelinlik koleksiyonuVera Wang 2017 gelinlik modelleriyle hayalinizdeki gibi bir gelin olabilirsiniz.
Oscar de la Renta 2017 gelinlik modelleriEfsane tasarımcı Oscar de la Renta'nın 2017 gelinlik modelleri yine birbirinden güzel. Oscar de la Renta 2017 gelinlik modellerine hep birlikte göz atalım.
Oleg Cassini İlkbahar Yaz 2017 gelinlik modelleriİşte göz alıcı Oleg Cassini İlkbahar Yaz 2017 gelinlik modelleri...
Carolina Herrera İlkbahar Yaz 2017 gelinlik modelleriCarolina Herrera'nın İlkbahar Yaz 2017 gelinlik koleksiyonunda dünyaca ünlü tasarımcı yine feminen ve modern çizgisini yansıtıyor.
Ofiste nasıl giyilinir?