Moda

Boyner Özel Markalar: 2017/18 Sonbahar/Kış ErkekStilini ortaya koyan erkekler 2017/18 Sonbahar/Kış sezonunda Boyner'de.
Boyner ile Sonbahar/Kış sezonuBoyner özel markaları Sonbahar/Kış 2017/18 sezonunu birbirinden iddialı koleksiyonlarla karşılıyor.
Eva Longoria Haute Living'in son sayısı için poz verdiOyuncu Eva Longoria, Haute Living'in son sayısı için kamera karşısına geçti. 42 yaşındaki Eva Longoria seksi pozlarıyla "Umutsuz Evkadınları" yıllarından hiçbir şey kaybetmediğini kanıtladı.
Alice + Olivia İlkbahar/Yaz 2018Rengarenk parçalardan oluşan Alice + Olivia İlkbahar/Yaz 2018 koleksiyonu New York Moda Haftası kapsamında tanıtıldı.
Mehtap Elaidi İlkbahar/Yaz 2018Mehtap Elaidi İlkbahar/Yaz 2018 “Ve-Da-Ha” koleksiyonunu Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında tanıttı.
Özgür Masur 2018 Couture koleksiyonuÖzgür Masur 2018 Couture koleksiyonunu Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında tanıttı.
Kaliteli ürünleri ayırt etmenin 10 yoluYeni bir elbise, aksesuar ya da ürün aldığınızda, bunların kaliteli olması önemlidir. Ne yazık ki çoğu zaman aldıklarımız bir yıkamada çeker, yırtılır veya zarar görür. Ödenen paranın karşılığını almayı herkes ister. Bir ürünün kaliteli olup olmadığını anlamanız için sizlere 10 ipucu veriyoruz.
Ralph Lauren Sonbahar Kış 2017Ralph Lauren Sonbahar Kış 2017 koleksiyonunu New York Moda Haftası kapsamında tanıttı. Gri, siyah, sarı, kırmızı, mavi renklerinin göze çarptığı koleksiyonu Bella Hadid, Kendall Jenner ve Taylor Hill gibi ünlü modeller taşıdı.
Özlem Süer moda haftasına damga vuracakÖzlem Süer'in heyecanla beklenen SS 18’ “D U E T - X” koleksiyonu İstanbul Moda Haftası'na damgasını vuracak.
Hailey Baldwin Nicole Benisti'nin yüzü oldu2017 Maxim Hot 100 listesinde zirveye oturan Hailey Baldwin, Nicole Benisti'nin sonbahar kış 2017 kampanyasının yüzü oldu. 20 yaşındaki model verdiği pozlarla seksi listede 1 numara olmanın hakkını verdi.
Markaların orijinali ve sahtesini ayırt etmeniz için 9 ipucuÜnlü markaların orijinal mi yoksa sahte mi olduğunu bir bakışta ayırt etmek mi istersiniz? Sizlerle aradaki farkları anlamanıza yardımcı olacak püf noktaları paylaşıyoruz.
Levi’s Sonbahar Kış 2017 koleksiyonuLevi’s® 2017 Sonbahar/Kış sezonu için yer altına inip müziğin alt kültürlerini gün yüzüne çıkarıyor.
''Bohem şıklık''