Sağlık

Vajina sıkılaştırmada yeni yöntemCosmopolitan'a göre kadınlar arasında trend haline gelen yeni vajina sıkılaştırma yöntemi oldukça dikkat çekiyor.
Enerji içecekleri dişlere zararlıEnerji içecekleri, ağızda yüksek miktarda asite ve dişlerde çürüğe yol açıyor
Turner sendromu kız çocuklardaki belirtileriKız çocuklarının hastalığı Turner Sendromunda, erken teşhis önemli
Unutkanlık hangi hastalıkların habercisi?Unutkanlık bazı ciddi hastalıkların habercisi olabilir.
Dişlere zarar veren 7 alışkanlıkAcıbadem International Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Sorumlusu, Protez UzmanıDr. Dt. Emre Orhon Kuybulu, diş sağlığımızı tehdit eden alışkanlıklarımızı sıraladı.
Klima kullanırken dikkat edinMemorial Ankara Hastanesi Göğüs Hastalıkları Bölümü’nden Prof. Dr. Metin Özkan, klimanın neden olabileceği hastalıklar ve korunma yöntemleri hakkında bilgi verdi.
İnme sebepleri ve tedavisiMemorial Şişli Hastanesi İnme Rehabilitasyon ve Araştırma Ünitesi Başkanı Doç. Dr. Yakup Krespi, inme ve tedavisi hakkında bilgi verdi.
Tesbihin inanılmaz faydalarıGaziantep'te dede mesleği olan tespihçilik mesleğini devam ettiren Adil Dağ, tespihlerin bugüne kadar pek bilinmeyen ve insan sağlığına olan şaşırtıcı faydalarını anlattı.
Sabah mı akşam mı? Hangi saatlerde duş almalı?Özellikle sıcak yaz günlerinde vücüdumuzu oldukça rahatlatan duşun hangi saatlerde alınması gerektiğini biliyor musunuz? Sabah uyandıktan sonra mı yoksa gece yatmadan önce mi alınan duş daha faydalı? İşte çok merak edilen o cevaplar...
Baş ağrısının sebebi göz kapağı olabilirEstetik Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Halit Urgan Konu Hakkında bilgiler Verdi.
40 yaş üstü kadınların dikkat etmesi gerekenler40 yaş üzerindeki kadınlar için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlara dikkat ederek yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz.
Son geceye kadar bu sırrı sakladıEvlendiği geceye kadar sevgilisinden biyonik penisi olduğunu saklayan adam terk edildikten sonra aşk arayışına çıktı.
VİDEOLAR

100'den fazla beni olanlar risk altında

PEMBE BLOG