Kırım Kongo Kanamalı Ateşi belirtileri ve korunma yollarıEnfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Arzu Altunçekiç Yıldırım, yaz ayları ile birlikte Kırım Kongo Kanamalı Ateşi vakalarının görülmeye başlandığını belirterek vatandaşları uyardı.
Bardak çektirdi, sırtı yandıÇin'de Li Lin isimli adam 1 ay boyunca her gün bardak çektirince enfeksiyon kaptı, sırtında delikler oluştu.
Alzheimer ve Parkinson'a ilaç olacağızDüşük doğum oranları nedeniyle Avrupa’nın hızla yaşlanan nüfusuna Türkiye ilaç olacak.
Kalçaları 177 santimetre177 santimetrelik kalça çevresine sahip Raylynn, vücudunun fotoğraflarını 122.000 takipçisiyle paylaşıyor. Takipçilerinin bazıları kalçalarının fotoşop olduğuna inanıyor.
Beyin ameliyatı olan oğluna böyle destek olduBeyin ameliyatı olan oğlunun 'canavar gibi hissediyorum' sözlerine çok üzülen baba oğluna destek olmak için oğlunun ameliyat izinin şeklinde dövme yaptırdı.
Göz alerjisi ve çözüm önerileriYaz ayının gelmesiyle beraber göz alerjilerinin çıkması da bir oldu. Peki göz alerjileri nedir ve göz alerjisine karşı nasıl önlemler alınabilir?
Stresi hayatımdan nasıl çıkartırım?Stresle tükenmeden, zorluklarla başa çıkmada "8 Önemli Adım"
Bacaklara kramp girmesinin sebepleriÖzellikle geceleri bacaklarınıza kramp girmesi kabusa dönüşebilir. İşte bacaklara kramp girmesinin nedenleri ve çözüm önerileri...
Çok üzülünce başlayan ağrılarÜzülmenin sebep olduğu 7 rahatsızlık
Karın ağrısı çekenler dikkat!Uzun süren ağrılar ve kabızlık neyin belirtisi?
Çocukların göz sağlığını korumanın yollarıYazın çocukların güneş ışınlarına ve allerjik etkenlere maruz kalması göz sağlığını olumsuz etkiliyor. Yrd. Doç. Dr. Aziz Serkan Topaloğlu alınması gereken önlemleri anlattı.
Sakız yutarsanız ne olur?Zaman zaman çiğnediğiniz sakızı çöp bulamamaktan veya üşenmekten yutuyorsanız işte yuttuğunuz sakıza ne olduğunun açıklaması...