Sağlık

Sırt ağrısı çeken ev hanımlarına 12 önemli uyarıGünlük hayatı sürdürürken farkında olmadan yaptığımız birçok hareket bel ve sırtımızı zorlar. Özellikle ev işlerinin çoğunluğunda bu zorlamalar mevcuttur. Sadece beli ağrıyanlar için değil tüm ev hanımlarına belini koruyacak uyarılar.
Kahve vücutta hangi etkiler bırakır?Kahve içtikten sonra vücudunuzda bir takım değişiklikler yaşanır. İşte kahvenin vücutta bıraktığı etkiler...
Burun tıkanıklığı için bitkisel çözümlerBurun tıkanıklığınız için bitkisel yöntemleri kullanmaya ne dersiniz? İşte burun tıkanıklığınız için evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz tedaviler!
Varis tedavisini ertelemeyinVaris tedavisi olan hastalarımın bana en sık söyledikleri; ‘Keşke bu kadar beklemeseydim, gençliğim bu görüntüden utanarak geçti.’ cümlesi…
Baş ağrınız için doğal çözümlerBaş ağrınızı doğal ve kolay yollarla tedavi etmeye ne dersiniz? İşte baş ağrınıza etki edebilecek çözümler!
Apandisite benzeyen ağrılarApandisitin, karın bölgesinin sağ alt tarafının şiddetli ağrı, ateş, bulanma ile kendini gösteren bir hastalıktır. Ancak bu belirtileri gösteren bir çok hastalık bulunmaktadır.
Bel ağrısı için doğal çözümlerBel ağrınızı güvenli ve etkili bir şekilde tedavi etmek için profesyonel bakım gerektirmeyen doğal çözümleri öğrenmeye hazır mısınız? İşte bel ağrınız için etkili olabilecek yöntemler!
Kabız zannettiler ama...Karın ağrılarının sebebi kabız diye geçiştirilen çocuk bir daha asla yürüyemeyecek.
Akciğer kanserine karşı vitaminler nelerdir?Akciğer kanseri kötü huylu hücreler, akciğer hücreleri arasında büyümeye ve yayılmaya başladığında ortaya çıkan bir kanser türüdür.
Sigara bıraktıran bitkiler nelerdir?Sigarayı bıraktıran bitkiler olduğunu biliyor musunuz? İşte Tıbbı ve Aromatik Bitkiler Uzmanı Osman Erman Sönmez sigarayı bıraktıran bitkileri ve sigara bıraktıran bitki kürlerini sizin için anlattı..
Jambonlu sandviç felç etti3 yaşındaki çocuk jambonlu sandviç yerken boğazında kaldı. Annesi sırtına vururken kucağında kalp krizi geçirdi.
Adet dönemini nasıl geçirmeli?Adet dönemi kadınlar için oldukça zor bir zaman. Bu günleri daha kolay ve pozitif geçirebilmek için dikkat edilmesi gerekilen birkaç husus var.