Geri Dön
AdvertorialAktüel Broşürlerdeki Fiyatlar Gerçekten Ucuz Mu?
Sponsorlu

Aktüel Broşürlerdeki Fiyatlar Gerçekten Ucuz Mu?

Son zamanlarda elektronikten gıdaya kadar birçok üründe yaşanan fiyat artışları,tüketicileri market broşürlerindeki indirimlere yöneltti. Özellikle de aktüel broşürleri vatandaşların yakın markajında. Peki broşürlerdeki fiyatlar gerçekten en ucuz fiyatlar mı? İşte tüketicilerin merak ettiği o sorunun cevabı:

Aktüel Broşürlerdeki Fiyatlar Gerçekten Ucuz Mu?

Gerek yerel gerekse de zincir marketlerin birçoğu her hafta çeşitli ürünlerde indirim ve kampanyalar düzenliyor. Bu indirimlerin birçoğu ise market broşürleri vasıtasıyla duyuruluyor. Hal böyle olunca tüketiciler de Şok, A101 ve Bim aktüel broşürleri başta olmak üzere birçok market broşürüne yakından ilgi gösteriyor. Ancak bu indirimler kimi zaman yanıltıcı olabiliyor. Örneğin o hafta Bim kataloğunda bulunan bir ürün, başka bir yerde çok daha ucuza satılıyor olabilir. Bu durumda “Tüketici bunu nerden bilecek?” sorusu geliyor akıllara. Neyse ki akakce.com ile tüm market broşürleri tek sayfada listeleniyor ve gerçekten indirim yapılan en ucuz fiyatlı aktüel ürünler tek tıkla görüntülenebiliyor. Üstelik bir ürünün market broşüründeki fiyatından daha ucuza satıldığı tespit edilirse de kullanıcı uyarılıyor ve o ürünün en ucuz fiyata nerede satıldığı bilgisi kullanıcıya gösteriliyor. Ancak şöyle de bir şey var ki bir ürünün broşür fiyatı en ucuz olsa dahi bu, sizin o ürüne en kârlı şekilde sahip olabileceğiniz anlamına gelmeyebilir. Çünkü çoklu alımlarda birim fiyatın, paket fiyata kıyasla daha ucuz olduğu durumlarla karşılaşabilmek mümkün. Özellikle süpermarket ürünlerinde hesabınızı birim fiyatlar üzerinden yaparsanız alışverişinizi çok daha kârlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Akakçe; aktüel broşürlerdeki adet, kilogram ya da litre gibi birimlerle satılan ürünlerde birim fiyatı sizin yerinize hesaplayarak, alışverişinizi en uygun şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Bim Aktüel’deki Gerçek İndirimleri Yakalayın

Her hafta aktüel broşürleri ile adından sıkça söz ettiren Bim, özellikle elektronik ürünlerdeki indirimli fiyatlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bu fiyatlar kimi zaman tüketicilere o kadar cazip geliyor ki Türkiye’nin birçok yerinde Bim mağazaları önünde kuyruk oluştuğuna tanıklık ediyoruz. Peki Bim aktüel kataloğundaki ürünlerin fiyatları gerçekten piyasanın en ucuzu mu? Bu sorunun cevabı yapılan indirime göre değişkenlik gösterebiliyor. Konu vatandaş bunun farkına nasıl varacak hususuna geldiğinde ise devreye Akakçe giriyor. Elektronikten süpermarkete, kozmetikten kişisel bakıma kadar onlarca kategoride piyasadaki tüm fiyatları bulup karşılaştıran Akakçe, Bim aktüel sayfasıyla da Bim kataloglarındaki ürünlerin gerçekten en ucuza Bim’de satılıp satılmadığını bulabiliyor. Öyle ki o ürün gerçekten en ucuza Bim’de satılıyorsa ilgili ürün kartında yeşil ışık belirirken, ürünün Bim harici bir yerde daha ucuza satıldığı tespit edilirse de kırmızı bir ışıkla alışverişçi uyarılıyor ve ürünün en ucuza nerede satıldığı konusunda bilgilendiriliyor.

Aktüel Broşürlerdeki Fiyatlar Gerçekten Ucuz Mu

A101 Broşürlerindeki Ürünler Gerçekten En Ucuz Mu?

Haftalık olarak indirim broşürü çıkaran marketlerden birisi de A101. Bu broşürlerde gıdadan elektroniğe kadar birçok üründe çeşitli indirim ve kampanyalar düzenleyen A101, kimi zaman en ucuz fiyatlara imza atabiliyor. Bazen ise o hafta A101 aktüel kataloğunda olan bir ürünün başka bir yerde daha ucuza satıldığı durumlar olabiliyor. Tüketici, bu noktada akakce.com A101 katalog sayfasını ziyaret ederek, o hafta A101’de satılan ürünlerin gerçekten en ucuz fiyata sahip olup olmadığını kontrol edebiliyor. Ayrıca fiyat kontrol sistemi sayesinde katalogdaki ürünün A101 dışında daha ucuza nerede satıldığı ve o ürünün önceki market broşürlerindeki fiyatları da görüntülenebiliyor. Böylece tüketici tasarruf ederek, bir ürüne olması gereken fiyattan fazla para ödemek zorunda kalmıyor.

Aktüel Broşürlerdeki Fiyatlar Gerçekten Ucuz Mu

Şok Aktüel’deki En Ucuz Ürünleri Keşfedin

Şok aktüel kataloğu da her hafta büyük bir heyecanla beklenen market broşürleri arasında yer alıyor. Türkiye’nin birçok yerinde şubesi bulunan Şok, her hafta farklı farklı ürünlerde indirim ve kampanyalar düzenliyor. Bu indirimler sayesinde bazı ürünleri piyasadaki en ucuz fiyatlara satın alabilmek mümkün. Ancak bu durumun her ürün için geçerli olduğu söylenemez. Zira Şok bu hafta kataloğunda bulunan bir ürün, daha ucuza başka bir yerde satılabiliyor. Hal böyle olunca da fiyat karşılaştırması yapmayan tüketicinin cebinden daha fazla para çıkıyor. Halbuki akakce.com sayesinde bu durumun önüne geçebilmek mümkün. Nasıl mı? Akakçe’deki Şok aktüel sayfasıyla her haftaki Şok aktüel kataloğunu günler öncesinden görüntüleyip, katalogdaki ürünlerin fiyatlarının en ucuz olup olmadığı kontrol edebilirsiniz. Üstelik Şok’daki fiyat en ucuzu değilse o ürünün en ucuza nerede satıldığını da tek tıkla görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Broşürlerdeki Fiyatlar Gerçekten Ucuz Mu

Son dönemlerde artan market fiyatları, fiyat karşılaştırması yapmanın önemini bir kez daha gözler önüne serdi. Ancak tüketicilerin bir ürün için tek tek fiyat araştırması oldukça zor. Zira market fiyatı, internet fiyatı, broşür fiyatı derken tüm fiyat seçeneklerini bulup karşılaştırmak bir hayli zor. Bu noktada alışveriş asistanı akakce.com, tüm fiyatları bulup karşılaştırarak en ucuz fiyatı tek tıkla sunar. Siz de Akakçe’ye girerek bir ürünün internet, mağaza ve broşür fiyatlarını karşılaştırıp en ucuz fiyatı anında bulabilirsiniz. Üstelik bir ürün ilerleyen günlerde herhangi bir market broşüründe indirime girecekse ve bu indirimli fiyat piyasanın en ucuzu olacaksa da günler öncesinden haberdar olabilirsiniz. Böylece pahalı da olsa ucuz da olsa hiçbir ürüne olması gerekenden fazla para ödemezsiniz. Broşür demişken, özellikle aktüel broşürleri başta olmak üzere birçok market broşürüne de günler önceden Akakçe market broşürleri sayfasından ulaşabilirsiniz. Böylece tüketicilerin indirimlerden çok önceden haberdar olması sağlanırken, ilerleyen günlerde market broşüründe yer alacak bir ürünün şu anki fiyatının market broşüründeki fiyatından daha ucuz olduğu tespit edildiğinde de yoktan yere zaman kaybının önüne geçilir.

Bu bir ilandır.