Bilgi Rehberi Mükemmel Eşleşme dizisi nerede çekiliyor? Mükemmel Eşleşme oyuncuları ve karakterleri...

Mükemmel Eşleşme dizisi nerede çekiliyor? Mükemmel Eşleşme oyuncuları ve karakterleri...

27.08.2022 - 19:47 | Son Güncellenme:

Mükemmel Eşleşme dizisi TRT 1 ekranında bu akşam yeni bölüm ile ekrana geliyor. Sevilen dizinin başrollerinde Ahmet Kayakesen ve Gizem Sevim yer alıyor. Dizinin çekimlerinin yapıldığı il ve ilçe merak edilirken oyuncuların hayat verdiği karakterlerde merak ediliyor. İşte Mükemmel Eşleşme dizisi konusu, oyuncu ve karakterleri...

Mükemmel Eşleşme dizisi nerede çekiliyor Mükemmel Eşleşme oyuncuları ve karakterleri...

Mükemmel Eşleşme dizisi bu akşam yeni bölüm ile ekrana gelecek. TRT 1 ekranında yayımlanan sevilen dizi Mükemmel Eşleşme dizisinde kariyerine İstanbul'da küçük dairelerinde yaşamlarına devam eden iki gencin aileleri onlardan habersiz evlilik yaşına gelmiş iki gencin evlenmesi gerektiğini düşünür. İki genci de tanıyan Sevinç abla ailelere bu durumu iletir ve hikaye başlar.

Haberin Devamı

MÜKEMMEL EŞLEŞME KONUSU

Pınar ve Kerem dünyanın en büyük metropollerinden biri olan İstanbul’da birbirlerinden kilometrelerce uzaktaki büyük plazalarda 1+0 dairelerde kariyerlerinin peşinde tek başlarına bir hayat sürmektedir. Ne Pınar ne de Kerem evlenip çocuk sahibi olmayı, bir aile kurmayı düşünmemektedir. Yalnız ve konforlu hayatlarından son derece memnundurlar, ancak aileleri bu durumdan hiç hoşnut değildir. Birbirinden habersiz olan bu iki aile çocuklarının evlilik yaşının gelmiş de geçmekte olduğu konusunda hemfikirdir.

Hem Pınar’ı hem Kerem’i hem de aileleri yakından tanıyan Sevinç Abla olaya el koyar.
2022 yılının Haziran ayında “görücü usulü” bir evlilik kulağa garip gelse de, detaylar analiz edildiğinde, “görücü usulünün” günümüzdeki eşleştirme algoritmalarından çok daha başarılı olduğu açıktır. Ancak Kerem de Pınar da görücü usulü evliliğe şiddetli karşı çıkar. Hatta bir birleriyle görüşmek, tanışmak bile istemezler. Onları ikna etmek çok zor olsa da aileler pes edecek gibi değildir.

Haberin Devamı

MÜKEMMEL EŞLEŞME OYUNCULARI

Ahmet Kayakesen - Kerem

Gizem Sevim - Pınar

Asuman Dabak - Firuze

Volkan Severcan - Necati

Eylül Öztürk - Irmak

Ayşen Sezerel - Sevinç

Ayhan Taş - Cevat

Ayşegül Günay - Fadime

Cem Zeynel Kılıç - Ahmet

Goncagül Sunar - Meral

Damla Alibeşe - Mevsim

MÜKEMMEL EŞLEŞME NEREDE ÇEKİLİYOR?

TRT1 ekranlarında yayın hayatına başlayan Mükemmel Eşleşme dizisi İstanbul'un farklı semtlerinde çekiliyor.

Yazarlar