Geri Dön
DünyaBeyaz Saray'da 'seçim' sessizliği! Trump hiçbir yere ayrılmadı

Beyaz Saray'da 'seçim' sessizliği! Trump hiçbir yere ayrılmadı

Milliyet yazarı Ali Çınar, ABD'deki tarihi seçimin nabzını Beyaz Saray'ın bahçesinde tuttu. Ali Çınar Beyaz Saray'da sessizliğin hakim olduğuna dikkat çekti.

ABD'de sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yeni başkan Trump mı yoksa Biden mı olacak sorularının gölgesinde, Milliyet yazarı Ali Çınar Beyaz Saray'ın bahçesinden son durumu CNN TÜRK yayınında Ahmet Hakan'a aktardı.

Ali Çınar, " Beyaz Saray sessizliğe bürünmüş durumda. Başkan Trump Beyaz Saray'da hiçbir yere ayrılmadı. Beyaz Saray'ın bahçesinde şu an bir kazı çalışması var. Enteresan bir durum. Beyaz Saray'da çok görmediğimiz bir durum. Biden gelirse buradaki düzeni değiştirir diye düşünüyorum.  Trump kural tanımız bir başkan olduğu için koronavirüs döneminde bile burada maskesiz dolaşılıyordu." ifadelerini kullandı.

Yılların birikimi 2 dakikada gittiAydın'ın Köşk ilçesinde 29 yıl bir telekomünikasyon şirketinde çalıştıktan sonra bu yılın başında emekli olan Süleyman Çapar (55), bankadaki 163 bin liralık emekli ikramiyesinin 157 bin lirasını, telefon dolandırıcılarına kaptırdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet