Geri Dön
DünyaBeyaz Saray'ın önü karıştı! 2 kişi gözaltında

Beyaz Saray'ın önü karıştı! 2 kişi gözaltında

CNN TÜRK ekranlarına ABD'nin başkenti Washington'dan bağlanan Razi Canikligil, Beyaz Saray'ın önündeki gösterilerle ilgili olarak polisin 2 kişiyi gözaltına aldığı aktarıp kalabalığın giderek arttığını ifade etti.

Razi Canikligil "Biraz evvel tutuklanma olayı oldu. Polisler birkaç göstericiyi tutukladılar. Burası yavaş yavaş hareketleniyor. Polis müdahalesi başladı. Grup halinde 50 polis geldi 2 göstericiyi kelepçelediler. Şu anda Washington'da Beyaz Saray'ın karşısındayım. Her taraf trafiğe kapatıldı. Her taraf yoğun. Akşam üstü burada 200-300 kişi vardı şu an 10 bin kişi var. İleride bu rakamın artması bekleniyor. Polis buradaki hareketlilik artırıyor. Polis araçları hemen hemen her kavşakta mevcut. Bütün cepheler kapanmış durumda. Bu eylemler sırasında iş yerlerine zarar verilmesinden korkuluyor. Şu an burada dış cepheler kapatılmış. Bütün Washington böyle. Kapılar camlar kapalı." ifadelerini kullandı.

 

24 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Sağlık Bakanlığı son dakika olarak Türkiye'nin 24 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritasını açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 355 bin 226 Kovid-19 testi yapıldı, 27 bin 197 kişinin testi pozitif çıktı, 221 kişi yaşamını yitirdi. Bakan Koca tabloyu paylaşırken kritik uyarılarda bulundu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler