Geri Dön

Evine aldığı kadını takip edip iki adamı öldürdü!

Avustralya'da bir kadın, iki erkekten kaçarken rastgele bir eve sığındı. Kadını kovalayanlar cam kapıyı girip içeri girdi. Ev sahibi Webber içeri giren adamları bıçaklayarak öldürdü.

Evine aldığı kadını takip edip iki adamı öldürdü!

Avustralya’nın Queensland eyaletinde yaşayan 19 yaşındaki Dean Webber, evinde otururken bir anda tanımadığı bir kadın panik içinde kapıyı çalmaya başladı ve kendisini ‘çok kötü insanların’ takip ettiğini söyledi.

Kadının erkek arkadaşı Tom Davy (27) ve arkadaşı Corey Christensen (37) de bir süre sonra Webber’ın kapısına dayandı.

Daha sonra evdeki bir cam kapıyı kırarak içeri giren adamların Webber’ın boğazını sıktığı iddia edildi.

Eylül 2018’de yaşanan korkunç olayda hem Davy hem Christensen bıçaklandı. Webber panik halinde acil servisleri arayarak her yerine kan içinde olduğunu söyledi.

Olayla ilgili ses kayıtları ise yeni yayınlandı. Webber’ın operatöre “Acil polise ihtiyacım var. Evime zorla giren birisini bıçakladım. Her yer kan içinde. Sanırım onu öldürdüm. Hayatım için endişelendim. Sanırım diğer ikisi beni öldürecek” dediği duyuluyor.

Webber’in nefsi müdafaada bulunduğuna karar verildiği için hakkında soruşturma açılmadı.

Cumhurbaşkanı'ndan İİT Diyanet Başkanları İstişare Toplantısı'na video mesajCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İİT Diyanet Başkanları İstişare Toplantısı'na video mesaj gönderdi. İslam dünyasına çağrıda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajında, "Görüş ayrılıklarımızı bir kenara bırakmalıyız" dedi ve ekledi: "Fitneye düşmeyeceğiz, kardeşliğimize halel getirmeyeceğiz." Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a da tepki gösteren Erdoğan, "Macron'un başını çektiği girişimlerin gayesi İslam ile hesaplaşmaktır" diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber