Geri Dön
Dünya‘Kara Dul karakteri fazla cinselleştirildi’

‘Kara Dul karakteri fazla cinselleştirildi’

ABD’li ödüllü oyuncu Scarlett Johansson, 2010 yapımı “Iron Man 2” filminde “Black Widow” (Kara Dul) adlı süper casus karakterini canlandırmıştı.

‘Kara Dul karakteri fazla cinselleştirildi’

9 Temmuz 2021’de vizyona girmesi planlanan, Marvel Comics’in yayımladığı “Black Widow” filmi öncesi açıklama yapan Scarlett Johansson, canlandırdığı karakterin Iron Man 2’deki tasvirini eleştirdi. Johansson (36) şunları söyledi: “Iron Man 2’de güzel anlar olsa da benim karakterim çok cinselleştirilmişti. Ondan bir nesneymiş, bir mülkmüş gibi bahsediliyordu. Hatta Tony (Tony Stark-Iron Man) bile onunla ilgili ‘Bundan istiyorum’ diyordu.” Yeni filmde Black Widow karakterinin aşırı cinselleştirilmediğini belirten aktris, “Oyuncu da olsam ben artık bir anneyim, bir kadın olarak hayatımda farklı bir yerdeyim. Iron Man 2’nin üzerinden 10 yıl geçti, şimdi çok daha gelişmiş bir anlayışa sahibim” dedi.

30 Temmuz koronavirüs tablosu belli oldu! İşte günlük vaka sayısı...Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu belli oldu. Türkiye'de son 24 saatte 256 bin 460 Kovid-19 testi yapıldı, 22 bin 83 kişinin testi pozitif çıktı, 69 kişi hayatını kaybetti. Kovid-19'la mücadele kapsamında son 24 saatte birinci, ikinci ve üçüncü doz toplam 1 milyon 424 bin 550 aşı uygulandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet