Geri Dön
DünyaKremlin açıkladı: Erdoğan’ın Rusya ziyareti için hazırlık yapılıyor

Kremlin açıkladı: Erdoğan’ın Rusya ziyareti için hazırlık yapılıyor

Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşmek üzere yakında Rusya’ya gelmesinin planlandığını söyledi.

Kremlin açıkladı: Erdoğan’ın Rusya ziyareti için hazırlık yapılıyor

Rus medyası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kısa süre içerisinde Rusya'yı ziyaret etmeye hazırlandığını duyurdu. Kremlin sözcüsü Dmitry Peskov, Moskova yönetiminin Erdoğan'ın ziyareti için hazırlık yaptığını açıkladı. Buna göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan Rusya lideri Vladimir Putin'le bir araya gelecek.

Kremlin sözcüsü Peskov, "İkili ilişkilerin başlamasından bu yana en kapsamlı gündem olacak. Bu ilişkiler çok yönlü ve devlet başkanlarının bu bağlamda her zaman konuşacak şeyleri var" ifadesini kullandı. Peskov'un verdiği bilgiye göre, liderler Suriye ve diğer bölgesel konuları masaya yatıracak.

3. doz Biontech aşısı ne zaman? Bilim Kurulu önerdi2 doz Biontech aşısı olanlar için 3. doz aşı ne zaman? Merak edilen soru Bilim Kurulu'nda gündeme geldi. Tavsiye kararı bakanlığa iletildi. Buna göre "2. dozun üzerinden 6 ay geçenlerin aşılanmasında yarar var" denildi. Gözler bakanlığın açıklayacağı karara çevrildi. Detayları CNN TÜRK'ten Duygu Ayaz Bayram aktardı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler