Geri Dön
Dünya‘Melania kafasına göre takılıyor’

‘Melania kafasına göre takılıyor’

Melania Trump’ın eşi Donald Trump’ın 75. doğum günü partisinde görünmemesi boşanma iddiasını yine gündeme getirdi. Ancak çiftin çevresine göre, eski first leydi daima kendisine ait özel programı uyguluyor!

‘Melania kafasına göre takılıyor’

DIŞ HABERLER SERVİSİ - ABD’nin bir önceki başkanı Donald Trump’ın 75’inci doğum günü partisiyle ilgili videoda, eşi Melania Trump’ın görünmemesi, “boşanma” iddialarını alevlendirdi. Oğul Trump Jr. tarafından babasının 14 Haziran’daki doğum günü partisinden paylaşılan videoda davetlilerin “İyi ki doğdun” tempoları tuttuğu sırada Melania Trump’ın görünmemesi kafaları karıştırdı. Donald Trump için New Jersey’deki bir golf kulübünde düzenlenen partinin videosunda Melania Trump’ın yokluğu sosyal medya kullanıcılarının da dikkatini çekerken, pek çok kez gündeme gelen boşanma dedikodusu tekrar konuşulmaya başlandı.

Boşanır mı boşanmaz mı?

Bahisçilerden bir kısmı Trump çiftinin boşanacağını kuvvetle savunurken, bir kısmı ise farklı görüşte. Farklı görüşte olanlara göre, 51 yaşındaki Slovenya doğumlu eski manken Melania Trump kafasına göre takılan biri. Bu nedenle eşinin doğum günü partisinde görünmemesi illa da boşanacağı anlamına gelmiyor. “People” dergisine konuşan bir kaynak, “Melania Trump, kendi programına göre hareket eder. Hayatına kendisi yön verdiği için partide olmaması sürpriz değil. Tam aksine Trump başkanlıktan ayrıldıktan sonra rahatladı” derken, farklı görüş sahiplerinden kimin haklı çıkacağını ise zaman gösterecek.

 

Edirne'de "dantel böceği"ne karşı ilaçlama çalışması başlatıldıEdirne'de son günlerde sık görülmeye başlanan dantel böceğine karşı kentin birçok noktasında ilaçlama yapılıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet