Geri Dön
DünyaSon dakika... Hollanda'da patlama

Son dakika... Hollanda'da patlama

Polis, bir koronovirüs test alanında sabah erken saatlerde şiddetli bir patlama meydana geldiğini açıkladı. Yerel medya, bir metal boruya yerleştirilen patlayıcının infilak ettiğini duyurdu.

Son dakika... Hollanda'da patlama

Hollanda televizyonu NOS, ülkenin kuzeyindeki Bovenkarspel'de bir koronavirüs test merkezinin bulunduğu sokakta patlama meydana geldiğini duyurdu.

Çarşamba günü sabahın erken saatlerinde büyük bir gürültü duyuldu, patlamanın boru tipi bomba nedeniyle gerçekleştiği bildiriliyor. Polis, koronavirüs test merkezinin hedef alındığını açıkladı.

Sabah 06.55'teki patlamanın ardından pencerelerin kırıldığını aktaran NOS, test merkezinin açık olmaması nedeniyle kimsenin yaralanmadığı bilgisini geçti.

Hollanda polisi, çevrede başka patlayıcılar olabileceği şüphesiyle test merkezinin bulunduğu caddeyi trafiğe kapattı.

Hollanda'da Aralık ayında da bazı Covid-19 test merkezlerine yönelik benzer saldırılar olmuş, Urk Adası'ndaki bir test merkezi ateşe verilirken, Amsterdam ve Urmond şehirlerindeki test merkezlerinin camları kırılmıştı.

Korku dolu anlar! Rus turist 4 metreden dereye uçtuAntalya'nın Manavgat ilçesinde üç tekerli elektrikli motosikletle dereye uçan Rus Vera Khestaeva (25) kurtarıldıktan sonra özel bir hastaneye götürülerek, tedaviye alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet