Geri Dön
DünyaSon dakika... Mossad Başkanı Cohen Bahreyn'i ziyaret etti

Son dakika... Mossad Başkanı Cohen Bahreyn'i ziyaret etti

Bahreyn, İsrail İstihbarat Servisi (Mossad) Başkanı Yossi Cohen'in başkent Manama'yı ziyaret ettiğini ve yetkililerle iş birliğini güçlendirme konularını görüştüğünü açıkladı.

Son dakika... Mossad Başkanı Cohen Bahreyn'i ziyaret etti

 

Bahreyn resmi haber ajansına göre, Manama'yı ziyaret eden Cohen, Ulusal İstihbarat Servisi Başkanı Adil bin Halife el-Fadıl ve Stratejik Güvenlik Servisi Başkanı Şeyh Ahmed bin Abdülaziz Al Halife tarafından karşılandı. 

Görüşmede taraflar, iki ülke arasındaki koordinasyon ve iş birliğini güçlendirme yolları ile bölgesel gelişmeler ve ortak ilgi alanlarına dair konuları ele aldı. 

ABD'nin girişimleri sonucu 2020'nin sonlarına doğru sırayla Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Bahreyn, Sudan ve Fas "İsrail ile ilişkileri normalleştirme" anlaşmaları imzalamıştı. 

Bahreyn ve BAE, İsrail ile normalleşmenin ardından ekonomi, turizm, sağlık, bankacılık, teknoloji ve havacılık alanlarında onlarca anlaşma yapmıştı.

Ehliyetsiz sürücü kazaya neden olduElazığ'da, 16 yaşındaki ehliyetsiz sürücünün kırmızı ışık ihlali nedeniyle meydana gelen trafik kazasında, 2 kişi yaralandı. Kazaya yol açan ehliyetsiz sürücü kaçmak isterken bekçiler tarafından yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet