Geri Dön

Trump'ı çıldırtan görüntü!

Göreve geldiğinden bu yana dünyayı çalkalayan ABD Başkanı Donald Trump bu kez köşeye sıkıştı. Başkanlık koltuğuna oturduğu andan itibaren ekibiyle sorunlar yaşadığı iddialarını yalanlayan Trump'ın çabaları, Oval Ofis'te kameraya yakalanan tartışma anlarıyla boşa çıktı.

Trump'ı çıldırtan görüntü!

ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'da karışıklık olduğuna dair haberleri durdurmaya çalışıyor. Trump sosyal medya hesabından yaptığı son açıklamada, "Trump yönetiminde büyük iç çatışmalar olduğuna dair yalan haberlere itibar etmeyin. Gayet iyi anlaşıyoruz ve büyük işler başaracağız" diye yazdı.

Amerika'nın Sesi internet sitesinin haberine göre Trump'ın bu açıklaması, bazı medya organlarında çıkan haberlerin peşinden geldi. Bu haberlerde Trump'ın ekibine, tartışmaları iyi yönetemedikleri için kızgın olduğu iddia edilmişti.

Amerika'da ana akım medya çoğu zaman sızdırılan belgeler ve ismi açıklanmayan kaynaklara dayandırdıkları haberlerde, Trump yönetimdeki huzursuzlukları gündeme taşıyordu.

Çatışmaların merkezinde ise Trump'ın kendi başına hareket etmesi ve ekibinin sonrasında Başkan'ı savunmada yetersiz kalması var. Trump'ın, eski Başkan Barack Obama'yı 'gizlice dinleme yaptırmakla' suçlaması ve ekibinden isimlerin Ruslarla olan görüşmeleri de sıkıntıları artırıyor.

Trump ile ekip arasındaki bir tartışmanın Oval Ofis penceresinden CNN kamerasına yansıması da iddiaları kuvvetlendiriyor.

Newsmax Media internet sitesinin sahibi Christopher Ruddy ise başkanın 'telekulak' suçlamasında ısrarcı olduğunu açıkladı. Aynı zamanda Trump'ın arkadaşı olan Ruddy, Başkan'ın "Bu soruşturulacak. Her şey ortaya çıkacak. Haklı olduğum kanıtlanacak" dediğini aktardı.

Acil servisin önünde araçta doğum yaptıBursa'da, doğum için gittiği hastaneye yetişemeyen hamile kadın, bebeğini, acil servisin önünde araçta dünyaya getirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet