Geri Dön

Bisikletçiler Çeşme’de buluştu

Çeşme Belediyesi’nin ev sahipliğinde, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Veloturk Gran Fondo yarışları, ödül töreni ile sona erdi.

Bisikletçiler Çeşme’de buluştu

İki gün süren yarışmada Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç da sporcuları yalnız bırakmadı, destek verdi. Veloturk Gran Fondo Çeşme’de elde edilen tüm gelir “Bir Çocuk Gülerse Dünya Güler” projesine aktarıldı ve 140 ihtiyaç sahibi çocuğa bisiklet hediye edilmesi için kullanıldı. 100 kilometrelik parkurda Gökhan Uzuntaş ve Arzu Sağnak birinci oldu.

Heybeliada'da korkutahjeyİstanbul Heybeliada'da orman yangını çıktı. Yangına karadan ve havadan ekipler tarafından müdahale ediliyor. Yangın Anadolu Yakası Bostancı sahilinden gözüküyor. Çıkan yangının ardından Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli bölgeye gidiyor. İstanbul Valiliği geniş çaplı soruşturma başlatıldığını duyurdu. Orman Genel Müdürlüğü, 'Heybeliada'da saat 17:33'de başlayan  orman yangınına 3 dakika sonra 17:362da ilk müdahale yapılmış olup, yangını kontrol altına alma çalışmaları devam etmektedir.' açıklamasında bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber