Ödül Töreni

Ödül Töreni

Son dakika Ödül töreni haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ödül töreni gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ödül töreni haber sayfamızda...

Ödül Töreni

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.661 odul toreni haberi bulunmuştur.
İhracatçılara 3 müjde birden
İhracatçılara 3 müjde birden Cumhurbaşkanı Erdoğan ihracatçılara 3 müjde verdi. İhracatçılar için yeni bir finansman kaynağı oluşturulacak. İstanbul’a yeni fuar merkezi kurulacak. Uzak pazarlar için oluşturulan strateji kamuoyuna açıklanacak
19.09.2021Ekonomi
Fahrettin Altun: Ülkemizi kalkındırmaya devam ediyoruz
Fahrettin Altun: Ülkemizi kalkındırmaya devam ediyoruzİletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, ülkemizi dünyanın en üst ligine taşımak için ilk günden bu yana gayretle çalışıyor, bugün sayıları 150 bini bulan ihracatçılarımızın ve ihracatımızın en önemli gücümüz olduğu inancıyla ülkemizi kalkındırmaya devam ediyoruz" dedi.
18.09.2021Gündem
TİM Başkanı Gülle: Türkiye ihracatta bir üst lige adım atmış bir ülkedir
TİM Başkanı Gülle: Türkiye ihracatta bir üst lige adım atmış bir ülkedirTürkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, ihracatı bu yıl 210 milyar dolara, 2026'da ise 300 milyar dolara taşıyacaklarını belirterek, "Türkiye bugün, küresel ihracattan yüzde 1'in üzerinde pay alan, üretim ve ihracatta bir üst lige adım atmış bir ülkedir." dedi.
18.09.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 12 aylık ihracatımız 17 Eylül itibarıyla rekor kırdı
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 12 aylık ihracatımız 17 Eylül itibarıyla rekor kırdıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye İhracatçılar Meclisi 28. Olağan Genel Kurulu ve İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni'nde konuşma yaptı. "Artık Türkiye dünya ihracatında yüzde 1 pay seviyesine ulaşarak kritik eşiği yakaladı." diyen Erdoğan, İhracatı Geliştirme Fonu ve İstanbul'a yeni fuar merkezinin kurulacağını müjdeledi. Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, '12 aylık ihracatımız ilk defa 200 milyar dolar eşiğini aşarak 17 Eylül itibarıyla 211 milyar dolarla rekor kırdı.' ifadelerine de yer verdi.
18.09.2021Haberler
Bakan Muş: İhracatın finansmanı konusuna daha çok eğileceğiz
Bakan Muş: İhracatın finansmanı konusuna daha çok eğileceğizTicaret Bakanı Mehmet Muş, ihracatın finansmanı konusuna gelecek dönemde daha çok eğileceklerini belirterek, "Çünkü biz biliyoruz ki ihracatın finansmanı meselesinin ortaya çıkarabileceği olumlu sonuçlar göz önünde alındığında ülkemizin en önemli gündem maddelerinden biri olduğu aşikardır." dedi.
18.09.2021Ekonomi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çifte müjde! 17 Eylül itibarıyla rekor kırıldı
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çifte müjde! 17 Eylül itibarıyla rekor kırıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye İhracatçılar Meclisi 28. Olağan Genel Kurulu ve İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni'nde konuşma yaptı. "Artık Türkiye dünya ihracatında yüzde 1 pay seviyesine ulaşarak kritik eşiği yakaladı." diyen Erdoğan, İhracatı Geliştirme Fonu ve İstanbul'a yeni fuar merkezinin kurulacağını müjdeledi. Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, '12 aylık ihracatımız ilk defa 200 milyar dolar eşiğini aşarak 17 Eylül itibarıyla 211 milyar dolarla rekor kırdı.' ifadelerine de yer verdi.
18.09.2021Siyaset
TransAnatolia'da "Sarıkamış Allahuekber Şehitleri" etabı başladı
TransAnatolia'da "Sarıkamış Allahuekber Şehitleri" etabı başladıGençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Otomobil Sporları Federasyonunun desteğiyle düzenlenen ve Eskişehir'den başlayan TransAnatolia Rally Raid'in, "Sarıkamış Allahuekber Şehitleri" etabı başladı.
18.09.2021Motor Sporları
Pist şampiyonası İzmir'de başlıyor
Pist şampiyonası İzmir'de başlıyorAVIS 2021 Türkiye Pist Şampiyonası 3. Ayak Yarışları, 18-19 Eylül tarihlerinde Ülkü Motorsporları Kulübü tarafından İzmir Pınarbaşı’ndaki Ülkü Park Pisti’nde gerçekleştirilecek.
17.09.2021Ege
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan enflasyon mesajı: Fahiş fiyat artışının önüne geçeceğiz
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan enflasyon mesajı: Fahiş fiyat artışının önüne geçeceğizGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırşehir’de "2021 Unesco Ahi Evran Anma Yılı-Ahi Evran İzinde Esnaf Buluşması" programında konuştu. Enflasyon konusunda net konuşan Erdoğan, 'Enflasyonu da en kısa sürede kontrol altına alarak raflardaki, etiketlerdeki fahiş fiyat artışının önüne geçeceğiz.' dedi.
16.09.2021Siyaset
Çelik sektörü ihracatçıları ödüllendirildi
Çelik sektörü ihracatçıları ödüllendirildiTicaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay, çelik sektöründe 50 milyon tonluk bir kapasite olduğunu belirterek, "Kapasite kullanım oranlarımız yüksek, 40 milyon ton civarında bir üretimimiz var. Önümüzdeki 3 yıl içerisinde çok büyük yatırımlar bekliyor. Çelik, stratejik önemi büyük bir sektör." dedi.
16.09.2021Ekonomi
Turizm ve etkinliğin  devleri Antalya yolcusu
Turizm ve etkinliğin devleri Antalya yolcusuEtkinlik ve turizm sektörünün önde gelen firmaları 7 - 9 Kasım’da Antalya NEST Kongre Merkezi’nde Turkish Airlines isim sponsorluğunda gerçekleşecek Masters of Events ACE of M.I.C.E. Awards organizasyonunda bir araya gelecek.
15.09.2021Ekonomi
Ödül mutluluğu
Ödül mutluluğuGayrettepe Masquerade Club’da düzenlenen RM’C RMU MASTER ödül töreni Rüya Masal Coşkuntuna organizatörlüğünde gerçekleşti.
11.09.2021Cadde
Sazın yolculuğu  ‘Ağaçtan Dervişe’
Sazın yolculuğu ‘Ağaçtan Dervişe’Yönetmenliğini Mehmet İsmail Çeçen, yapımcılığını Selen Almaç Deniz’in üstlendiği ‘Ağaçtan Dervişe’ belgesel filminin galası, 16 Eylül akşamı Park Orman Narlıdere Tesisleri’nde gerçekleşecek
10.09.2021Ege
‘Çevre duyarlılığınız tabiatın umududur’
‘Çevre duyarlılığınız tabiatın umududur’Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın katılımıyla “Sıfır Atık Kısa Film Yarışması Ödül Töreni” düzenlendi.
9.09.2021Gündem
Sanata katkı ödülü Ayvalık’a
Sanata katkı ödülü Ayvalık’aKadıköy Belediyesi’nin katkılarıyla yayınlanan Yeni Tiyatro Dergisi 2. Uluslararası Ödül Töreni’nde Ayvalık Belediyesi Kültür Müdürlüğü’ne ‘Sanata Katkı Ödülü’ verildi.
8.09.2021Ege
Emine Erdoğan: Sıfır Atık Projesi'ni hepimizin seferberlik ruhuyla sahiplenmesi gerekiyor
Emine Erdoğan: Sıfır Atık Projesi'ni hepimizin seferberlik ruhuyla sahiplenmesi gerekiyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Sıfır Atık Projesi'ni 7'den 70'e herkesin seferberlik ruhuyla sahiplenmesi gerektiğini bildirdi. Emine Erdoğan, "Yüzde 13 olan geri kazanım oranımız, yüzde 22'yi geçti. İnşallah 2034 yılında, yüzde 60 seviyesini göreceğiz. 2017'den bugüne 24,2 milyon ton atık ekonomiye kazandırıldı. 3 milyon ton sera gazı salınımı önlendi. Tüm bu çalışmalardan 30 milyar lira ekonomik kazanç sağlandı. Sıfır Atık Mavi ile de 87 bin ton deniz çöpü toplandı." ifadelerini kullandı.
8.09.2021Gündem
Uşak Üniversitesi’nde mezuniyet coşkusu
Uşak Üniversitesi’nde mezuniyet coşkusuUşak Üniversitesi 2020-2021 Akademik Yılı Mezuniyet Ödül töreni (üniversite geneli dereceye giren öğrencilerin ödül töreni) Recep Tayyip Erdoğan Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.
7.09.2021Ege
Uşak’ta Cirit Turnuvası tamamlandı
Uşak’ta Cirit Turnuvası tamamlandıUşak Belediyesi tarafından düzenlenen 7. Geleneksel Cirit Turnuvası nefes kesen final maçıyla sona erdi.
7.09.2021Ege
Tim Kadın Konseyi yol haritasını Ticaret Bakanı Muş ile paylaştı
Tim Kadın Konseyi yol haritasını Ticaret Bakanı Muş ile paylaştıİş dünyasında temsil edilen kadın sayısının artması, kadın girişimcilerin iş hayatına entegrasyonunun sağlanması amacıyla Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) bünyesinde oluşturulan TİM Kadın Konseyi, Ankara’da TİM Başkanı İsmail Gülle’nin başkanlığında, Ticaret Bakanı Mehmet Muş ile bir araya geldi. Konsey, yaptığı ziyarette Muş’a yol haritasını ve projelerini aktardı.
3.09.2021Ekonomi
Çevreye graffiti ile dikkati çekecekler
Çevreye graffiti ile dikkati çekeceklerÇevre problemleri ve Marmara Denizi’ndeki müsilaj sorununa dikkat çekmek üzere, Türkiye’nin en köklü yelken kulüplerinden Kalamış Yelken Kulübü ile çevre bilincine yönelik çalışmalarıyla öne çıkan Permolit Boya’nın düzenlediği mural/graffiti yarışması sonuçlandı. Kalamış Yelken Kulübü’nde düzenlenen ödül töreni ile ödüllerini alan sanatçıların eserleri Yelken Kulübü’nün mendirek duvarlarında sergileniyor.
3.09.2021Ekonomi
Türkiye'nin zeytinyağı ihracatı 100 milyon dolara yaklaştı
Türkiye'nin zeytinyağı ihracatı 100 milyon dolara yaklaştıEge Zeytin ve Zeytinyağı İhracatçıları Birliği Başkanı Davut Er, Türkiye'nin kasım-temmuz dönemi zeytinyağı ihracatının geçen sezonun aynı dönemine göre yüzde 6 artarak 96 milyon dolara ulaştığını bildirdi.
2.09.2021Ekonomi
Kodlama maratonunda ödüller sahibini buldu
Kodlama maratonunda ödüller sahibini bulduBilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) ve Huawei Türkiye, bilişim alanında yetenekli yazılımcıların gelişimine yönelik ortak bir projeye imza attı.
28.08.2021Ekonomi
Huawei Ar-Ge Kodlama Maratonu Ödül Töreni Ankara’da gerçekleştirildi
Huawei Ar-Ge Kodlama Maratonu Ödül Töreni Ankara’da gerçekleştirildiUlaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, "Amacımız, Huawei gibi şirketlerle bu iş birliklerini gerçekleştirerek, gençlerimizin kendilerini geliştirmeleri ve bizi daha ileriye götürmelerine fırsat vermek." dedi.
27.08.2021Teknoloji
Gazetemize anlamlı ödül
Gazetemize anlamlı ödülEkonomize Dergisi’nin bu yıl 14’üncüsünü düzenlediği ‘Türkiye’nin En’leri Ödül Töreni’nde muhabirimiz Çiğdem Yılmaz, “Yılın Başarılı Kadın Gazete Muhabiri” ödülünü aldı.
27.08.2021Gündem
Demirören Medya’ya ödül yağmuru
Demirören Medya’ya ödül yağmuru14’üncü Türkiye’nin En’leri Ödül Töreni, Mehmet Akif Ersoy Tabiat Parkı Bahçeköy’de gerçekleşti.
25.08.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

ihracategeizmirtimödül

Ödül Töreni ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.