Geri Dön
EgeFestivale dönüşecek!

Festivale dönüşecek!

Büyükşehir Belediyesi, üreten kadınlar için ‘Kadın Emeği Fuarı’ hazırladı. Konser, tiyatro ve gösterilerin yanı sıra, forum, üretim atölyeleri ve sergilerin de yer alacağı fuarı, Başkan Kocaoğlu ile Şafak Pavey açacak...

Festivale dönüşecek!

STANT VE GÖSTERİLER

İZMİR’DE içeriği zengin programlar var. Kültürpark 3 No’lu Hol’deki etkinlikler, bugün 13.00’te flash mob gösterisiyle başlayacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile Şafak Pavey’in konuşmalarından sonra stantların açılışı yapılacak. Yarın saat 13.30’da başlayacak olan Grup DİR Roman Gösterisi, 15.00 ve 17.00’de yinelenecek.

KONSERLER

10-11 Mart’TA saat 20.00’de Torbalı, Bergama ve Seferihisar Kültür Merkezi’nde birbirinden güzel oyunlar sahnelenecek. 8 Mart’ın son etkinliği,15.30’da başlayacak Kardeş Türküler ve Candan Erçetin konseri olacak...

ALIŞVERİŞ VE EĞLENCE

10 Mart Cuma günü 13.00 ve 15.00’te Moon Star Dans Topluluğu Hip Hop gösterimi var. 13.15-13.45 saatleri arasında da kadınlar için Büyükşehir Pop Orkestra Konseri düzenlenecek. 11 Mart Cumartesi günü, Kültürpark 3 No’lu Hol’e gelen kadınlar stantları dolaşacak, Pop Orkestrası’nın konserini izleyecek.

Final, Leman Sam’la yapılacak

Sanatçı Leman Sam, 12 Mart Pazar günü, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde (AASSM) 15.30’da emekçi kadınlarla buluşacak. Kültürpark 2 ve 3 No’lu hollerde her gün 13.30-16.00 saatleri arasında atölyeler düzenlenecek. 2 No’lu Hol’deki üretim atölyelerinde, kokulu taş, ebru, miyuki takı/ katı sanatı, el basması, keçe ve sabun atölyeleri, nikâh şekeri ve halı dokuma çalışmaları yapılacak. 3 No’lu Hol’de de ‘Toplumsal Cinsiyet Eşitliği’, ‘Cumhuriyet ve Kadın’, ‘Kadın Hakları’ başlıklı forum atölyeleri düzenlenecek.