Geri Dön

Murat Bakan, antik kentleri sordu

Murat Bakan, antik kentleri sordu

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Murat Bakan, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un yanıtlaması istemiyle Teos’tan Kadifekale’ye, Larissa’dan Pitane’ye, Klazomenai’den Kyme’ye kadar her antik kent için ayrı olmak üzere 21 yazılı soru önergesi veren Murat Bakan, “Bakanlığınızın İzmir’de bulunan antik kentlerdeki arkeolojik çalışmalara hangi konularda ne şekilde ve ne kadar desteği/katkısı olmuştur ve olmaktadır? Bakanlığınız hem İzmir’in tarihi ve kültürel değerlerini ortaya çıkarmak hem de insanlığın ortak kültürel mirası olan antik kentin korunması için ne gibi çalışmalar yapmaktadır” sorularını yöneltti.

Akılalmaz yöntem! 1 dakika yetiyor...İstanbul'da park halindeki lüks otomobillerin farlarını çalarak internet üzerinden pazarladıkları iddia edilen 1'i kadın 16 kişilik çete polis operasyonuyla yakalandı. Şüphelilerle birlikte 80 otomobil farı ile şüphelilerin olaylarda kullandıkları 12 motosiklet ele geçirildi. Şüphelilerin park halindeki otomobillerin farlarını yaklaşık 1 dakikada söktükleri anlar ise güvenlik kameralarına yansıdı
Yeni doğan kuzu "anne" diye melediKahramanmaraş’ın Andırın ilçesinde çiftlikte doğan kuzunun “anne” diye melemesi görenleri duyanları şaşırttı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber