Geri Dön

Turizm sektörü Boyalık standında

Boyalık Beach Otel, bu yıl 12’ncisi düzenlenen Travel Turkey’de yoğun ilgi gördü.

Turizm sektörü Boyalık standında

Boyalık Beach Otel, bu yıl 12’ncisi düzenlenen Travel Turkey’de yoğun ilgi gördü. Özkardeş Grubu’nun Çeşme’deki otelleri Villa Saray, Kalinda İnn’in de yer aldığı stantta düzenlenen koktely de turizm sektörünü buluşturdu. İzmir Valiliği Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığı Strateji ve Koordinasyon Müdürü Mehmet Ensarioğlu, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Viltur Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oğuz Özkardeş ile birlikte turizm sektörünün önde gelen isimlerinin katıldığı kokteylde, 2019 yılı turizm sezonu hazırlıkları konuşuldu. Organizasyonda, Japon turizmciler Çeşme’ye ve Boyalık Hotel’e hayran kaldı. Boyalık Beach Hotel Çeşme Genel Müdürü Orhan Belge, “Çeşme’de özellikle yabancı turist sayısını artırmayı hedefliyoruz. Verimli bir fuar oldu” dedi.

Sağlık Bakanı Koca: "Pozitif çıkan hastamız yok"Sağlık Bakanı Koca Ankara'da açıklamalarda bulundu. Bakan Koca, Şu ana kadar çalışılmış numunelerde pozitif çıkan herhangi bir hastamız çıkmadı." dedi.
Temizlik işçisi ile sokak köpeğinin dostluğuMalatya'da kendisi ile ilgilenen temizlik görevlisine patisini uzatarak teşekkür eden sokak köpeğinin görüntüsü herkesi duygulandırdı. Hayvan sevgisiyle sosyal medyada günün kahramanı olan temizlik görevlisi ise çalıştığı Yeşilyurt Belediyesinde çeyrek altın ile ödüllendirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber