Boyalık Beach Otel

Boyalık Beach Otel

Son dakika Boyalık Beach Otel haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Boyalık Beach Otel gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Boyalık Beach Otel haber sayfamızda...

Boyalık Beach Otel

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 56 boyalik beach otel haberi bulunmuştur.
Bayram tatilinin adresi: Boyalık
Bayram tatilinin adresi: BoyalıkBoyalık Beach Otel, Kurban Bayramı’na özel programla misafirlerini ağırlayacak.
19.07.2020Ege
Boyalık BEACH 7 yaşında
Boyalık BEACH 7 yaşındaTürkiye’nin “En İyi 10 Resort Oteli” arasında yer alan Boyalık Beach Otel, yedinci kuruluş yıl dönümünü sosyal mesafe kurallarına uygun olarak kutladı.
27.06.2020Ege
Oteller "ilave tedbirler" ile sezona hazır
Oteller "ilave tedbirler" ile sezona hazırYeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele sürecinde normalleşmenin başlamasının ardından turistik oteller, ilave tedbirlerle sezona giriş yapıyor.
23.06.2020Ekonomi
Sertifikalı otel oldu
Sertifikalı otel olduPandemi sonrası misafirlerini ağırlamaya başlayan Boyalık Beach Otel, bu sezon maksimum önlemlerle hizmet sunacak.
21.06.2020Ekonomi
Çiçeklerle karşılama
Çiçeklerle karşılama5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde kapılarını açan Boyalık Beach Otel Çeşme, otele giriş yapan ilk misafirini çiçeklerle karşıladı...
11.06.2020Ege
Başkanlar miniklerle
Başkanlar miniklerleOn binlerce öğrenci eğitim-öğretim yılının ilk dönemini tamamladı. Belediye başkanları çocukların sevinçlerini paylaştı, “İyi tatiller” dileğinde bulundu
18.01.2020Ege
BATÜDER ailesi  baloda buluştu
BATÜDER ailesi baloda buluştuUluslararası Balkan ve Türk İş Dünyası Derneği Batüder’in geleneksel yılbaşı balosu bu kez Çeşme Boyalık Beach Otel’de gerçekleşti.
7.01.2020Ege
TSYD İzmir Şubesi’nden 2019’a veda
TSYD İzmir Şubesi’nden 2019’a vedaTürkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) İzmir Şubesi üyeleri, Çeşme Boyalık Beach Otel’deki balo ile 2019 yılına veda etti. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen balo yemeğine katılan TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir, yaptığı konuşmada derneğin çalışmalarıyla spor gazeteciliğinin çok daha iyi yerlere geleceğini söyledi.
14.12.2019Ege
İzmir ve Çeşme’yi tanıtıyor
İzmir ve Çeşme’yi tanıtıyorÇeşme’de yıl boyunca faaliyet gösteren Boyalık Beach Otel, yurtdışında katıldığı fuarlarla hem tatil cennetini hem de İzmir’i tanıttıyor, kent turizmine katkı sağlıyor.
16.11.2019Ege
Rotterdam  büyüledi...
Rotterdam büyüledi...Boyalık Beach Otel, Hollanda Rotterdam Senfoni Orkestrası’nı ağırladı.
31.10.2019Ege
Survivor yarışmacıları Boyalık’ı tercih etti
Survivor yarışmacıları Boyalık’ı tercih ettiBoyalık Beach Otel, Survivor’da ter döken Emre Durak, Büşra Yalçın, Yusuf Karakaya, Nikolaos Kosmas, Kyriakos Pelekanos, Panagiotis Kostantin, Okay Köksal, Afroditi Skafida, Sude Burcu ve Sypros Gourdoupis’i ağırladı...
28.07.2019Ege
EÇEV yemeğine  ev sahipliği yaptı
EÇEV yemeğine ev sahipliği yaptıÇeşme Boyalık Beach Otel, EÇEV’in geleneksel yemeğine ev sahipliği yaptı.
25.07.2019Ege
Eğitim dostları buluştu
Eğitim dostları buluştuEge Çağdaş Eğitim Vakfı (EÇEV) tarafından her yaz Çeşme’de düzenlenen Geleneksel Yaz Yemeği, Çeşme Boyalık Beach Otel ev sahipliği ve sponsorluğunda gerçekleşti.
16.07.2019Ege
Seksenler’in Ahmet’i Çeşme’de tatilde
Seksenler’in Ahmet’i Çeşme’de tatildeSeksenler dizisinin Ahmet’i Şoray Uzun, Çeşme’de tatil yapıyor.
15.07.2019Ege
Goldwing çıkarması
Goldwing çıkarmasıTürkiye’nin farklı şehirlerinden Goldwing türü 70 motosikletli, Çeşme Boyalık Beach Otel’de bir araya geldi...
3.05.2019Ege
Boyalık’tan tanıtım atağı
Boyalık’tan tanıtım atağıDünyanın en büyük turizm fuarı olan ITB Berlin Turizm Fuarı’nda kurulan İzmir standında yerini alan Boyalık Beach Otel, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü...
12.03.2019Ege
Sömestr tatilinde çocuklar unutulmadı
Sömestr tatilinde çocuklar unutulmadıFarklı konseptleriyle misafirlerini ağırlayan Boyalık Beach Otel, okulların tatile girmesi nedeniyle çocuklar için yarıyıl teması hazırlıyor...
7.01.2019Ege
Japon turizmciler hayran kaldı
Japon turizmciler hayran kaldıBu yıl 12’ncisi düzenlenen Travel Turkey Turizm Fuar ve Kongresi’nde ziyaretçilerle bir araya gelen Boyalık Beach Otel, ilgi odağı oldu.
19.12.2018Ege
TSYD İzmir Şubesi’nden 2018’e veda gecesi
TSYD İzmir Şubesi’nden 2018’e veda gecesiTürkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) İzmir Şubesi üyeleri, 2018 yılına Çeşme’de veda etti.
18.12.2018Ege
Turizm sektörü Boyalık standında
Turizm sektörü Boyalık standındaBoyalık Beach Otel, bu yıl 12’ncisi düzenlenen Travel Turkey’de yoğun ilgi gördü.
10.12.2018Ege
Tıp mezunları bir araya geldi
Tıp mezunları bir araya geldiEge Üniversitesi Tıp Fakültesi 1993 mezunları, Çeşme Boyalık Beach Otel’de bir araya geldi...
29.11.2018Ege
TSYD İzmir’den Muhittin Dalgıç’a ziyaret
TSYD İzmir’den Muhittin Dalgıç’a ziyaretTürkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) İzmir Şubesi, Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
28.11.2018Ege
İZİKAD, dünyaya açılmak istiyor
İZİKAD, dünyaya açılmak istiyorİzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) 3. Gelişim Çalıştayı Çeşme Boyalık Beach Otel’de yapıldı.
5.11.2018Ege
Boyalık’ta tatil başka
Boyalık’ta tatil başkaBayramda Çeşme’de yer yerinden oynadı. Boyalık Beach Otel’de bayramın son günü Muhittin Yıldız yönetimindeki Sun Shine Banld Orkestrası, ardından Küba’nın ünlü grubu ‘Hot Latin İstanbul’ unutulmaz bir konser verdi,
24.08.2018Ege
EÇEV’den eğitime destek çağrısı
EÇEV’den eğitime destek çağrısıGeleneksel Ege Çağdaş Eğitim Vakfı (EÇEV) yaz yemeği, Çeşme Boyalık Beach Otel ev sahipliği ve sponsorluğunda gerçekleşti.
9.08.2018Ege

Benzer Haber Etiketleri

egeizmirBoyalık Beach Oteloteltatil

Boyalık Beach Otel ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.