Geri Dön
EgeUnutulmaz bir yılbaşı gecesi

Unutulmaz bir yılbaşı gecesi

Unutulmaz bir yılbaşı gecesi

Yenilenen konsepti ile göz alan Double Tree By Hilton İzmir Alsancak, 2019’a merhaba diyen konuklarına unutulmaz anlar yaşattı. By Mira Concept tarafından organize edilen geceye ev sahipliği yapan Genel Müdür Elvan Çekirge, “Misafir memnuniyetini ilke edinmiş olan Double Tree By Hilton İzmir Alsancak, 2019’da da iddialı bir şekilde konuklarına ev sahipliği yapacak” diye konuştu.

2019’a eğlence dolu kutlama

Güzelbahçe’de 2014 yılında açılan La Folie yeni yılı coşkuyla karşıladı. Emre Uz’un sahibi olduğu ve Göker Yerdelen’in işletmeciliğini yaptığı mekanda, Grup Çakra, Dj Ozan Akçiçek ve Kılıç Aslan sahne aldı. İzmirliler, hep birlikte 10’dan geriye sayarak yeni yıla girdi.

Fasıl gecesi renk kattı

Folkart Towers Çarşı’da hizmet veren Mostari Meyhane’nin sahibi Sercan Kurşun, işletmecisi İsmail Zararsız ve ortağı Erman Kurşun, yeni yılda tüm ülkemiz için mutluluk ve barış dilerken; konuklarına örnek bir ev sahipliği yaptı. Fasıl grubunun seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla eğlenen konuklar deneyimli ustaların hazırladığı zengin yılbaşı mönüsüyle lezzet yolculuğuna çıktı.

Unutulmaz bir yılbaşı gecesi

Alsancak Punta Bar hizmette

Adını Alsancak semtinin eski adından alan, Gazi Kadınlar Sokağı’nın yeni mekanı Punta Bar, hizmete girdi. Mekanın adını özellikle Punta olarak seçtiğini belirten Hami Torcu, “Profesör Bilge Umar’a göre İtalyanca’da ‘punta’ sivri uç demektir. Şehrin bu bölümü körfeze doğru uzanmış sivri bir burun biçiminde olduğu için bu semte ‘Punta’ adı verilmiş, biz de o ismi eski Alsancak günlerini yadetmek adına seçtik” diye konuştu.

Unutulmaz bir yılbaşı gecesi