Geri Dön
EğitimGeleceğin liderleri Zirve 23’te buluşacak

Geleceğin liderleri Zirve 23’te buluşacak

Üniversite öğrencilerinin liderlik yetkinliklerinin gelişmesine katkı sağlayarak dünyada öncü projelere, kurumlara ve markalara liderlik etmelerine destek olmak için gerçek tecrübe kazanmalarını hedefleyen 23’ün düzenlediği Zirve 23, 23 Eylül Perşembe günü İstanbul Volkswagen Arena’da gerçekleştirilecek. Zirve kapsamında “Belirsizlik, Şüphe, Merak, Tutku, Denge, Huzur, Vicdan, Cesaret ve Devrim” olmak üzere 9 tema çerçevesinde oturumlar ve paneller düzenlenecek.

Geleceğin liderleri Zirve 23’te buluşacak

Harvard Business School’dan Profesör Guhan Subramanian’ın açış konuşmasını yapacağı oturum ve panellerde, Getir Kurucu Ortağı Tuncay Tütek, Anadolu Efes Koçu Ergin Ataman, Eğitim Bilimci Özgür Bolat, Deloitte Türkiye CEO’su Başak Vardar, Mavi CEO’su Cüneyt Yavuz, SOCAR Türkiye İletişim ve Kamu İlişkileri Başkanı Mikayil Yusifov, Galataport İstanbul İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Tavas,  Future Bright Group CEO’su Akan Abdula ile Psikiyatrist & Psikoterapist Kemal Sayar gibi alanında lider ve önemli başarılara imza atmış konuşmacılar katılımcılarla deneyimlerini paylaşacak.

40 genç yetenek belirlenecek

23 Yetenek Derneği’ne ait bir platform olarak kurulan 23, Türkiye’nin yetişmiş insan kaynağına katkı sunmayı ve geleceğe yön verecek 40 genç yeteneğin belirlenmesini hedefleyen, onlara bir yıl boyunca devam edecek gerçek tecrübe odaklı özel bir program sunacak olan gönüllü bir inisiyatif. Üniversiteli öğrencilere deneyim odaklı etkinlikler, paydaş şirketlerle vaka çalışmaları, saha çalışmaları, tema atölyeleri ve takım sporlarından oluşan zengin bir programa katılma fırsatı sunan ve Harvard Business School, Fast Company gibi kuruluşlarla global işbirliklerin yer aldığı 23 serüveni, genç yeteneklere özel deneyimler ve gelişim imkânları sağlıyor.

Öğrencilerin Zirve 23 ile başlayacak programa dahil olabilmeleri için öncelikle zirvenin katılımcıları arasında yer almaları gerekiyor. Zirve 23 için başvurular yirmiuc.org internet adresi üzerinden 15 Eylül’e kadar yapılabiliyor. Değerlendirmeler sonucu, başvurular arasından zirveye katılmaya hak kazananlar belirlenecek.

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler