Eğitim Öğretmenlere ilk yardım eğitimi verildi

Öğretmenlere ilk yardım eğitimi verildi

05.10.2023 - 09:07 | Son Güncellenme:

Manisa'nın Yunusemre ilçesindeki Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi'ndeki 21 öğretmenin, TBMM 85. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde ilk yardım eğitimini tamamladı.

Öğretmenlere ilk yardım eğitimi verildi

Eğitime 21 öğretmen ile 2 gün boyunca devam edildi. Öğretmenler eğitimin çok faydalı geçtiğini dile getirirken, eğitimi veren Sağlık Öğretmenleri Gülser Uçok, Hülya Onay Ercan ve Çiğdem Ercan Tuna kursiyer öğretmenlerden memnuniyetlerini dile getirdi.

Haberin Devamı

"ÇOCUKLARIMIZ İLK YARDIMLA DAHA GÜVENDE"

Eğitmen Gülser Uçok, "Ortaöğretimde 10 bin okul projeleri çerçevesinde Saruhanlı, Şehzadeler ve Yunusemre ilçelerinde görev yapan öğretmenlere temel ilk yardım eğitimi verdik. Verimli ve enerjisi yüksek bir eğitim geçirdik. Katılımcı öğretmenlerimize ilgi, gayret ve motivasyonlarından dolayı teşekkür ederiz" dedi.

Kursiyer öğretmenlerden Ali Özen ise şunları söyledi:

"Bu eğitimle çok canlar kurtarabiliriz. Aldığımız eğitim oldukça doyurucu ve işlevseldi. Bu sayede gerek sosyal yaşantımızda gerek okulda daha faydalı olacağımızı ve ilk yardım açısından farkındalık geliştirmiş olmaktan dolayı mutluyum. Eğitimi veren meslektaşlarıma çok teşekkürler ediyorum."

Haberin Devamı

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Müdürü Ali Balsüt ise kursiyer öğretmenlere eğitime katıldıkları için teşekkür etti.