Geri Dön
EğitimSkydiving Nedir Türkçesi Ne Demek? Skydiving Nasıl Yapılır?

Skydiving Nedir Türkçesi Ne Demek? Skydiving Nasıl Yapılır?

Günümüzde kullanılan İngilizce kelimelerin anlamları bireyler tarafından öğrenilmek isteniyor. Skydiving kelimesi de günümüzde kişilerin gördüğü yabancı sözcükler arasındadır. Skydiving kelimesinin Türkçe karşılığını öğrenmek isteyenler sözlüklerden yardım alabiliyor. Skydiving nasıl yapıldığı da çok merak edilen bir konudur. Skydiving nedir Türkçesi ne demek? Skydiving nasıl yapılır? Skydiving hakkında sizlere tüm detayları derledik.

Skydiving Nedir Türkçesi Ne Demek? Skydiving Nasıl Yapılır?

Tatile giden bireyler skydiving sözcüğünü oldukça fazla duyabiliyor. SKydiving kelimesinin Türkçe karşılığı, gökyüzü dalışıdır. Paraşütle belirli bir yükseklikten atlanılarak yapılan bir spor türüdür.

 Skydiving Nedir, Türkçesi Ne Demek?

 Yabanı dil öğrenmek isteyen pek çok kişi farklı sözcüklerin anlamlarını öğrenmenin yollarını arıyor. Sürekli olarak en çok kullanılan kelimeleri araştıranlar, detaylı bazı bilgileri öğrenmek istiyor. İngilizce dilinde bir anlam ifade eden kelimelerin tamamı yabancı dil öğrenmek isteyenler tarafından araştırılıyor. Merakla araştırılan skydiving kelimesi tatil bölgelerinde oldukça fazla kullanılıyor.

 Dikkat çeken bir kelime olması nedeniyle kişiler tarafından dolaylı olarak araştırılıyor. Skydiving, gökyüzü dalışı anlamına sahip olan bir kelimedir. Skydiving İngilizce dilini öğrenmek isteyenlerin mutlaka öğrenmesi gereken bir kelimedir. İngilizce dilini öğrenen kişiler skydiving kelimesinin. Türkçe karşılığını bilmesi gerekiyor. Önemli bir sözcük olan skydiving, gökyüzü dalışı anlamına sahip bir kelimedir.

 Skydiving Nasıl Yapılır?

 Spor olarak bilinen skydiving, herkesin merak ettiği bir atlayış türüdür. Adrenalin bir durum yaşamak isteyenler genellikle skydiving yapabiliyor. Skydiving, belirli bir yükseklikten paraşütle atlamaktır. Belirlenen yüksekliklerden kişiler kendilerini paraşütle boşluğa bırakarak gökyüzüne doğru süzülür. Gökyüzü tamamen paraşütle birlikte ayaklar altında oluyor.

 Paraşütle atlayanlar paraşütlerini erken açarak daha güzel bir deneyim yaşayabiliyor. Sadece profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilen bir spordur. Daha önce yapmayan kişiler, skydiving yaparak hayatını büyük ölçüde riske atabilir. Mutlaka uzman kişilerle birlikte yapılması gerekiyor.

Türkiye korkusuyla almışlardı! Atina'da savaş jeti bayramı
Gözler Merkez Bankası'nda! İşte ekonomistlerin faiz tahmini
Kırdığı yumurtanın akı 'kırmızı' çıktı, sosyal medya karıştı! Sandığınız gibi değil...
Barut fıçısına dönen bölgeye kritik ziyaret! Erdoğan'ın teklifiyle ilgili flaş açıklamalar
Memur ve emeklilerin beklediği haber! Meclis'ten geçti
Araçlar yolda kaldı, evler gömüldü! '3 metreye ulaştı'
Yusuf Yazıcı için skandal tanıtım! Kovuldu
İrem Sak, 11 yaş küçük aşkını itiraf etti!
50 bin yıllık geçmişi var! İlk haberleşme ağını böyle kurdular
Tatile sayılı günler kaldı! Bin TL'ye de var
'Dışarı çıkmayın' uyarısı yapıldı! Daha kuvvetlisi geliyor
Kayak pistinde feci kaza! Ünlü oyuncu hayatını kaybetti
Survivor All Star'da ilk eleme! Adaya veda eden isim belli oldu
Maç sonrası tepki! 'Göstere göstere gelen bir tehlike'
Yemeksepeti, 2021’in hızlı ticaret trendlerini açıkladı