Geri Dön
Ekonomi17 Mart Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgula | Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı

17 Mart Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgula | Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da dün akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 126 milyon 800 bin 377 TL. İşte, 17 Mart Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

17 Mart Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgula | Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 126 milyon 800 bin 377 TL. 17 Mart 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -7-13-15-69-78-79- ve joker:10 oldu.

17 MART ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın üç günü; Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'nun dün akşamki çekilişi 21.30'da www.millipiyangoonline.com MP TV aracılığıyla canlı olarak izlendi. Çekiliş sonrası 6 ve 5+1 çıkan olmadı ve ikramiye devretti.

17 Mart Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgula | Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto bayilerden, mobil uygulama üzerinden ve online olarak www.millipiyangoonline.com adresinden oynanabiliyor. bir kolon için 90 sayı arasından 6 tanesini seçmeniz gerekiyor.

ONLİNE ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNA

Boğulma tehlikesi geçiren torunlarını kurtardı ama kendisi boğulduManisa'nın Saruhanlı ilçesinde, serinlemek için girdikleri yangın söndürme göletinde boğulma tehlikesi geçiren 3 torununu kurtaran ancak kendisi dipteki balçığa saplanarak yaşamını yitiren Bilhan Yılmaz (59), gözyaşları içinde toprağa verildi. Yılmaz'dan geriye kurtardığı torunlarından kardeş olan ikisiyle çektirdiği fotoğrafı kaldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler