Geri Dön
Ekonomi31 Mart Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama ekranı

31 Mart Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama ekranı

Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da bu akşamki çekiliş saat 21.30'da gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 133 milyon 793 bin 689 TL. İşte, 31 Mart Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları...

31 Mart Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama ekranı

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Çılgın Sayısal Loto'da rekora koşan büyük ikramiye 133 milyon 793 bin 689 TL. 31 Mart 2021 Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -1-3-59-83-84-88- ve joker:37 oldu.

31 MART ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın üç günü; Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günü çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş akşamı. Bu akşam yapılacak çekiliş 21.30'da millipiyangoonline.com MPTV aracılığıyla canlı olarak takip edildi. Çekiliş ardından 6 ve 5+1 çıkan talihli olmadı ve ikramiye devretti.

31 Mart Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonucu sorgulama ekranı

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto artık online olarak oynanabiliyor. Bayilerden, Milli piyango uygulamasından ve www.millipiyangoonline.com adresinden online olarak oynanabilen Çılgın Sayısal Loto'da kazanmak çok kolay.

Bir kolon için 90 numara arasından 6 tanesini işaretlemeniz gerekiyor.

ONLİNE ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kanser ve Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com'da yepyeni bir sağlık programı başladı. Moderatörlüğünü Elif Tümen'in yaptığı Sağlık Sohbetleri programında bu haftanın özel konusu "Kanser ve Beslenme". Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Erdem Göker ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Şuayib Yalçın kanser ve besleme ilişkisinin yanı sıra kanser hastalarının tedavisinde beslenmenin önemini, klinik beslenmenin tedavi başarısına etkisi ve kanserli hastaların hayat kalitesi üzerindeki etkisini anlatıyor. (Sponsorlu İçerik)

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler