Geri Dön
EkonomiÇılgın Sayısal Loto sonucu belli oldu! 15 Mayıs Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu sorgulama ekranı...

Çılgın Sayısal Loto sonucu belli oldu! 15 Mayıs Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu sorgulama ekranı...

Çılgın Sayısal Loto çekilişi canlı yayında gerçekleşti. Haftanın son çekilişinde 152 milyonu aşan ikramiye için çekiliş yapıldı. 15 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu. İşte kazandıran numaralar...

Çılgın Sayısal Loto sonucu belli oldu! 15 Mayıs Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu sorgulama ekranı...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekilişi yapıldı. Bu akşamki çekilişte büyük ikramiye 152 milyon 324 bin 748 TL. 15 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı.

15 MAYIS ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ GERÇEKLEŞTİ

Haftanın üç günü; Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi yapılan Çılgın Sayısal Loto çekilişinde bu akşam yine büyük ikramiye heyecanı yaşandı. www.millipiyangoonline.com adresinden canlı olarak yayınlanan Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat 21.30'da yapıldı.15 Mayıs Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar; 17-29-52-74-77-85 ve joker 9 oldu.

Çılgın Sayısal Loto sonucu belli oldu 15 Mayıs Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonucu sorgulama ekranı...

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto'da her kolon için 90 numaradan 6 numarayı seçmek gerekiyor. Tek oyunda en fazla 10 kolon oluşturulabilir. Çılgın Sayısal Loto bayilerin yanı sıra Milli Piyango uygulamasından ve www.millipiyangoonline.com'dan oynanabilir.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ONLİNE OYNA

 

Haziran'da şoke eden görüntü! Bir anda bastırdıBursa'da'da etkili olan sağanak ve dolu nedeniyle cadde ve sokaklar göle döndü. Hazırlıksız yakalanan vatandaşlar, önlem almaya çalıştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler