Geri Dön
Ekonomiİşsizlik ödeneği ne zaman yatacak 2020? Bakan Selçuk açıkladı! Kısa çalışma ödeneği ne zaman ödenecek, hangi tarihte?

İşsizlik ödeneği ne zaman yatacak 2020? Bakan Selçuk açıkladı! Kısa çalışma ödeneği ne zaman ödenecek, hangi tarihte?

İşsizlik maaşı ve kısa çalışma ödeneğinin yatırılacağı tarih ile ilgili detaylar vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, eylül ayına ilişkin ödemelerle ilgili tarihi açıkladı. Peki işsizlik maaşı ne zaman yatacak? İşte kısa çalışma ödeneğinin verileceği tarih...

İşsizlik ödeneği ne zaman yatacak 2020? Bakan Selçuk açıkladı! Kısa çalışma ödeneği ne zaman ödenecek, hangi tarihte?

İşsizlik maaşı ve kısa çalışma ödeneği ile ilgili bir son dakika gelişmesi geldi. Ödemlerin yapılacağı tarih gündemde araştırılıyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, konu ile ilgili açıklama gerçekleştirdi. Peki işsizlik maaşı ve kısa çalışma ödeneği ne zaman yatacak 2020?

İŞSİZLİK MAAŞI VE KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ NE ZAMAN YATACAK?

Bakan Selçuk, “Eylül ayına ilişkin işsizlik ve kısa çalışma ödeneği ödemelerini 5 Ekim’de vatandaşlarımızın banka hesaplarına yatıracağız.” dedi.

ABD'nin California eyaletinde 3 haftadır devam eden orman yangını tekrar büyümeye başladıABD'nin California eyaletinde yaklaşık 3 hafta önce çıkan ve hala söndürülemeyen orman yangını rüzgarın da etkisiyle daha geniş alana yayıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler