Geri Dön

İşsizlik ödeneği ne zaman yatacak 2020? Bakan Selçuk açıkladı! Kısa çalışma ödeneği ne zaman ödenecek, hangi tarihte?

İşsizlik maaşı ve kısa çalışma ödeneğinin yatırılacağı tarih ile ilgili detaylar vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, eylül ayına ilişkin ödemelerle ilgili tarihi açıkladı. Peki işsizlik maaşı ne zaman yatacak? İşte kısa çalışma ödeneğinin verileceği tarih...

İşsizlik ödeneği ne zaman yatacak 2020? Bakan Selçuk açıkladı! Kısa çalışma ödeneği ne zaman ödenecek, hangi tarihte?

İşsizlik maaşı ve kısa çalışma ödeneği ile ilgili bir son dakika gelişmesi geldi. Ödemlerin yapılacağı tarih gündemde araştırılıyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, konu ile ilgili açıklama gerçekleştirdi. Peki işsizlik maaşı ve kısa çalışma ödeneği ne zaman yatacak 2020?

İŞSİZLİK MAAŞI VE KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ NE ZAMAN YATACAK?

Bakan Selçuk, “Eylül ayına ilişkin işsizlik ve kısa çalışma ödeneği ödemelerini 5 Ekim’de vatandaşlarımızın banka hesaplarına yatıracağız.” dedi.

Cumhurbaşkanı'ndan İİT Diyanet Başkanları İstişare Toplantısı'na video mesajCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İİT Diyanet Başkanları İstişare Toplantısı'na video mesaj gönderdi. İslam dünyasına çağrıda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajında, "Görüş ayrılıklarımızı bir kenara bırakmalıyız" dedi ve ekledi: "Fitneye düşmeyeceğiz, kardeşliğimize halel getirmeyeceğiz." Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a da tepki gösteren Erdoğan, "Macron'un başını çektiği girişimlerin gayesi İslam ile hesaplaşmaktır" diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber