Geri Dön
EkonomiKÖÇ - Kısa Çalışma Ödeneği uzatıldı mı? Kısa Çalışma Ödeneği ne zaman bitecek?

KÖÇ - Kısa Çalışma Ödeneği uzatıldı mı? Kısa Çalışma Ödeneği ne zaman bitecek?

Kısa çalışma ödeneği ile ilgili son dakika gelişmeleri merak ediliyor. Koronavirüs salgını nedeniyle yaklaşık 1 yıldır uygulanan kısa çalışma ödeneği Cumhurbaşkanlığı kararı ile 31 Mart 2021 tarihine kadar uzatılmıştı. Peki, kısa çalışma ödeneği son kez mi uzatıldı? Kısa çalışma ödeneği bitiyor mu? İşte son gelişmeler.

KÖÇ - Kısa Çalışma Ödeneği uzatıldı mı? Kısa Çalışma Ödeneği ne zaman bitecek?

Pandemi süresinde binlerce kişinin faydalandığı kısa çalışma ödeneği ne zaman bitecek? Vatandaşlar tarafından sıkça araştırılan kısa çalışma ödeneği ile ilgili Cumhurbaşkanlığı kararı ile tarih uzatılmıştı.

KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ BİTİYOR MU?

Kısa Çalışma Ödeneği Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından 26 Mart'tan itibaren veriliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamasıyla kısa çalışma ödeneği son kez 31 Mart tarihine kadar uzatıldı.

İran uyruklu mimar kadını dakikalarca darbettiSosyal medyada bir kullanıcı, annesi ve kendisinin 2 yıldır şiddete ve tehdite maruz kaldığını öne sürüp, darp görüntüleri paylaştı. Görüntülerde bir kadını tokat ve tekmelerle darp eden saldırganın, "Seni öldürsem de ben ceza yemem. Haberin olsun. Alacağım ceza en fazla 3-5 ay. Her şeyi göze alıyorum" sözleri dikkat çekti. Adana Valiliği, sosyal medyada yer alan görüntülerde şiddete uğrayan kadın hakkında "Önleyici tedbir kararı" uygulandığını, gözaltına alınan eşinin çıkarıldığı adli mercilerce tutuklandığını bildirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler