Geri Dön
EkonomiKısa Çalışma Ödeneği yattı mı, ne zaman yatıyor? Kısa Çalışma Ödeneği ne zaman bitecek?

Kısa Çalışma Ödeneği yattı mı, ne zaman yatıyor? Kısa Çalışma Ödeneği ne zaman bitecek?

Kısa Çalışma Ödeneği yattı mı? Koronavirüs pandemi döneminde Kısa Çalışma Ödeneğinden faydalanan vatandaşlar Kısa Çalışma Ödeneği yattı mı, ne zaman yatacak, sorusuna yanıt arıyordu. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin sosyal medya hesabı üzerinden Nisan ayı kısa çalışma ödeneğine ilişkin açıklamada bulundu. İşte Kısa Çalışma Ödeneği ile ilgili son dakika gelişmeler.

Kısa Çalışma Ödeneği yattı mı, ne zaman yatıyor? Kısa Çalışma Ödeneği ne zaman bitecek?

Kısa Çalışma Ödeneği ne zaman bitecek? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan karara göre Kısa Çalışma Ödeneği süresi uzatıldı. Peki, Nisan ayı Kısa Çalışma Ödeneği hesaplara yattı mı? İşte Kısa Çalışma Ödeneği ile ilgili son dakika bilgileri...

KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ YATTI MI?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Bilgin: "Nisan ayına ilişkin kısa çalışma ve işsizlik ödeneği ödemelerini bugün (5 Mayıs 2021) yapıyoruz." açıklamasında bulunmuştu.

KISA ÇALIŞMA ÖDENEĞİ NE ZAMAN BİTECEK?

Koronavirüs salgını nedeniyle yapılan Kısa Çalışma Ödeneği yardımında süre uzatılmıştı. Kısa Çalışma Ödeneği için son tarih 30 Haziran 2021.

Sağlık Bakanlığı duyurdu: 5 milyon doz Sinovac aşısı Türkiye'ye ulaştıSağlık Bakanlığı, THY kargo uçağı ile Çin'den yola çıkan 5 milyon doz Sinovac aşısının bugün Türkiye'ye ulaştığını bildirdi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı randevularında yaş sınırının 30'a indiğini açıkladı. Öte yandan Bakan Koca'dan aşılarla ilgili randevu uyarısı geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler