Geri Dön
EkonomiŞans Topu sonuçları açıklandı! 8 Eylül Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye kazanan numaralar...

Şans Topu sonuçları açıklandı! 8 Eylül Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye kazanan numaralar...

Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Çarşamba ve Pazar günleri olmak üzere haftanın iki günü düzenlenen Şans Topu'nda bu akşamki çekiliş saat 20.00'de gerçekleştirildi. 8 Eylül Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 526 bin 516 TL.

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. 8 Eylül Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye 526 bin 516 TL. 8 Eylül 2021 Şans Topu çekilişi sonucu kazandıran şanslı numaralar -1-6-9-23-27- ve +12 oldu.

8 EYLÜL ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ilk çekilişi akşam saat 20:00'de canlı olarak çekilişe katılanların karşısında oldu. Çekiliş ise canlı olarak www.millipiyangoonline.com adresinden aktarıldı. Çekilişin ardından 5+1 bilen çıkmadığından 526.516,02 TL büyük ikramiye devretti.

Şans Topu sonuçları açıklandı 8 Eylül Şans Topu çekilişinde büyük ikramiye kazanan numaralar...

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Yenilenen Şans Topu'nun kuralları ise aşağıdaki gibi: Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Kız arkadaşını öldürüp cesedi koyduğu taksiyle emniyete gittiKocaeli'nin Gölcük ilçesinde, kız arkadaşını öldürdükten sonra cesedi taksiye koyan şüpheli, taksi şoförünün aracı İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürmesi sonucu gözaltına alındı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler