Geri Dön

SunExpress, boş orta koltuk imkânı sunuyor

SunExpress, mevcut rezervasyonlarına ilave olarak iç hatlarda 59.99 TL, dış hatlarda ise 39.99 euro’dan başlayan fiyatlarla yolculara yanlarındaki orta koltuğun boş kalması imkânını sunduğunu duyurdu.

SunExpress, boş orta koltuk imkânı sunuyor

SunExpress’ten yapılan açıklamaya göre, misafirlerinin ve uçuş ekiplerinin sağlıklı ve emniyetli seyahati için gerekli tüm tedbirleri alan şirket, yolcularının daha rahat seyahatini sağlamak amacı ile ek ücretle orta koltuğu da rezerve etme imkanı sunuyor.

Yoğun talep geldi


SunExpress’in Ticaret Direktörü Peter Glade, şunları kaydetti:

“Yolcularımızın kendilerini güvende hissetmeleri daima önceliğimiz. Son dönemlerde misafirlerimizin yanlarındaki orta koltuğu da rezerve etme yönündeki yoğun taleplerini dikkate aldık. Onların bu süreçte daha rahat ve kaygısız seyahat edebilmelerini sağlayacak bu hizmeti hayata geçirmiş olmaktan dolayı mutluyuz.”
Verilen bilgiye göre, SunExpress misafirleri, mevcut rezervasyonlarına ilaveten iç hatta 59.99 TL, dış hatlarda ise 39.99 euro’dan başlayan fiyatlarla yanlarındaki orta koltuğun boş kalmasını sağlayabilecek.

Son dakika... Kuyumcular bile sahte altını anlamadı! 10 kuyumcu...Gelen son dakika haberine göre; İstanbul Üsküdar’da dolandırıcılar sıralı kuyumcuların olduğu caddeyi mesken tuttu. Teker Teker gezdikleri yaklaşık 10 kuyumcuya ellerindeki sahte gramseleri sattı. CNN TÜRK muhabiri Ceylan Sever’in özel haberi...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber