Sunexpress

Sunexpress

Son dakika Sunexpress haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Sunexpress gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Sunexpress haber sayfamızda...

Sunexpress

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 355 sunexpress haberi bulunmuştur.
SunExpress CEO’su EGİAD’ı ziyaret etti
SunExpress CEO’su EGİAD’ı ziyaret etti SunExpress CEO’su Dr. Max Kownatzki ve beraberindeki heyet, EGİAD’ı ziyaret etti.
20.09.2021Ege
SunExpress, yolcu sayısını yüzde 43 artırdı
SunExpress, yolcu sayısını yüzde 43 artırdıTürk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, 2021 yılında bugüne kadar toplamda 3 milyonun üzerinde yolcu taşıdığını açıkladı.
28.08.2021Ekonomi
SunExpress'ten iç hat uçuşları için yeni karar!
SunExpress'ten iç hat uçuşları için yeni karar!SunExpress, iç hat uçuşlarında HES kodu üzerinden belge zorunluluğu getirdi.
26.08.2021Ekonomi
SunExpress, AFAD, AKUT ve itfaiye ekiplerini yangın bölgelerine ücretsiz taşıyacak
SunExpress, AFAD, AKUT ve itfaiye ekiplerini yangın bölgelerine ücretsiz taşıyacakTürkiye'nin birçok farklı noktasında çıkan orman yangınları nedeniyle SunExpress, AFAD, AKUT ve İtfaiye uzman ekip ve personelini yangın bölgelerine ücretsiz ulaşım desteğinin yanı sıra o bölgelere yapılacak yardımları da ücret talep etmeden taşıyacaklarını açıkladı.
30.07.2021Ekonomi
SunExpress Kayseri’den Lyon’a direkt uçacak
SunExpress Kayseri’den Lyon’a direkt uçacakTürk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, 8 Temmuz itibarıyla Kayseri’den Lyon’a direkt tarifeli uçuşlarına başlıyor.
7.07.2021Ekonomi
Çift doz aşı yaptıranlar Hollanda'ya gidebilecek
Çift doz aşı yaptıranlar Hollanda'ya gidebilecekHollanda, AB dışındaki ülkelerde iki doz aşı olanlar için seyahat yasağını kaldırdığını açıkladı. Çift doz aşı yaptıranlar artık Hollanda'ya turistik ziyaret yapabilecek
5.07.2021Ekonomi
Almanya uçuşu başlıyor
Almanya uçuşu başlıyorTürk Hava Yolları (THY) ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, 25 Haziran’dan itibaren Avrupa Birliği (AB) vatandaşı olmayan ve Avrupa İlaç Ajansı (EMA) onaylı son aşı dozları seyahat tarihinden 14 gün önce uygulanan yolcuların Almanya’ya girişine izin verileceğini duyurdu.
26.06.2021Ekonomi
SunExpress Malatya-Frankfurt uçuşlarına başlıyor
SunExpress Malatya-Frankfurt uçuşlarına başlıyorTürk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu olan SunExpress, 2021 yazında Anadolu ve Avrupa arasındaki uçuş ağını genişletmeye devam ettiğini duyurdu. Bu kapsamda havayolu şirketi 27 Haziran itibariyle Malatya’dan Almanya’nın Frankfurt şehrine direkt tarifeli uçuşlarına başlıyor.
21.06.2021Ekonomi
SunExpress’ten Bodrum atağı
SunExpress’ten Bodrum atağıTürk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, 2021 yazında uçuş ağını genişletmeye devam ediyor.
19.06.2021Ekonomi
Almanya'ya "karantinasız" uçuş Türkiye'deki rezervasyonları artırdı
Almanya'ya "karantinasız" uçuş Türkiye'deki rezervasyonları artırdıSunExpress Üst Yöneticisi Max Kownatzki, Almanya'nın Türkiye'yi "çok yüksek riskli" ülke statüsünden çıkarıp "riskli ülkeler" listesine dahil etmesinin rezervasyonlara olumlu yansıdığını söyledi.
11.06.2021Ekonomi
Karantinasız Almanya uçuşları bugün başladı
Karantinasız Almanya uçuşları bugün başladıAlmanya'nın Türkiye'yi 'çok yüksek riskli' ülke statüsünden çıkarıp 'riskli ülkeler' listesine dahil etmesiyle ile birlikte bugünden itibaren bu ülkeye seyahat edecek yolcular, zorunlu karantina uygulamasından muaf tutulacaklar.
6.06.2021Ekonomi
SunExpress'in Antalya-Erbil uçuşları başlıyor
SunExpress'in Antalya-Erbil uçuşları başlıyorTürk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, 12 Haziran'dan itibaren Antalya-Erbil uçuşlarına başlayacak.
4.06.2021Ekonomi
Beş yeni destinasyon
Beş yeni destinasyonTürk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, yaz sezonunda Anadolu şehirleri ile Avrupa arasındaki uçuş ağına beş yeni destinasyon ekliyor.
26.05.2021Ege
Anadolu'dan Avrupa'ya 5 yeni uçuş rotası
Anadolu'dan Avrupa'ya 5 yeni uçuş rotasıTürk Hava Yolları ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress, 2021 yaz sezonunda Anadolu şehirleri ile Avrupa arasındaki uçuş ağına 5 yeni destinasyon eklediğini duyurdu. Havayolu, bu yaz yeni destinasyonlarla beraber 13 Anadolu şehrini Avrupada toplam 16 destinasyona aktarmasız uçuşlarla bağlayacak.
25.05.2021Ekonomi
‘Turizm altyapısını tamamlayan ilk kent’
‘Turizm altyapısını tamamlayan ilk kent’Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İzmir Vakfı ortak çalışmasıyla hayata geçirilecek ‘Visit İzmir’ mobil uygulamasına platinum sponsor oldu.
24.05.2021Ege
İlk çarşamba günleri avantajlı bilet fiyatı
İlk çarşamba günleri avantajlı bilet fiyatıTürk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, yeni uygulaması SunSave ile misafirlerine daha avantajlı fiyatlarla uçma imkânı sunuyor.
1.05.2021Ege
15 şehirden doğrudan uçuş
15 şehirden doğrudan uçuşTürk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, bu yaz Almanya, Avusturya ve İsviçre’deki 15 şehirden İzmir’e direkt uçuş düzenleyeceğini açıkladı.
13.03.2021Ege
SunExpress’ten ücretsiz test
SunExpress’ten ücretsiz testTürk Hava Yolları (THY) ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında, Düsseldorf-Antalya uçuşlarında yolculara 15 dakikada sonuç veren antijen test hizmeti sunacak.
6.12.2020Ekonomi
SunExpress'ten ücretsiz Kovid-19 testi
SunExpress'ten ücretsiz Kovid-19 testiTHY ve Lufthansa'nın ortak girişimi SunExpress, Düsseldorf-Antalya uçuşlarında 15 dakikada sonuç veren antijen testi hizmeti sunacak.
4.12.2020Ekonomi
SunExpress, boş orta koltuk imkânı sunuyor
SunExpress, boş orta koltuk imkânı sunuyorSunExpress, mevcut rezervasyonlarına ilave olarak iç hatlarda 59.99 TL, dış hatlarda ise 39.99 euro’dan başlayan fiyatlarla yolculara yanlarındaki orta koltuğun boş kalması imkânını sunduğunu duyurdu.
19.11.2020Ekonomi
Turizmin altın üçgeni
Turizmin altın üçgeniMezopotamya’nın ‘altın üçgeni’ olarak nitelendirilen Diyarbakır, Mardin ve Şanlıurfa’nın turizm potansiyelinin tanıtımı amacıyla düzenlenen ‘Kültür ve İnanç Destinasyonu Çalıştayı’ ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi turizmde hedef büyüttü.
İzmir’e yardımları ücretsiz taşıyacak
İzmir’e yardımları ücretsiz taşıyacakTürk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, İzmir’de meydana gelen depremin ardından kente destek olmak için kolları sıvadı.
1.11.2020Ege
SunExpress ortak uçuşu genişletti
SunExpress ortak uçuşu genişlettiSunExpress, Lufthansa ile devam eden ortak uçuş (codeshare) anlaşmasını kış sezonunda Frankfurt’u da ekleyerek genişletiyor. SunExpress açıklamasına göre, iki yıldır Münih’ten İzmir, Antalya ve Ankara’ya sürdürülen ortak uçuşların ardından, Frankfurt’tan SunExpress’in Türkiye’nin bu üç önemli kentine düzenleyeceği haftalık uçuşlar anlaşmaya dahil edildi.
24.10.2020Ekonomi
SunExpress, artık uçaklar için tasarım yapabilecek
SunExpress, artık uçaklar için tasarım yapabilecekSunExpress'in havacılık tasarım ve sertifikasyon alanlarındaki mühendislik altyapısı ve yetkinliği, Avrupa Havacılık Emniyeti Ajansı (EASA) tarafından 'Tasarım Organizasyonu Onayı' (DOA) sertifikası ile tescillendi. SunExpress, sertifika ile birlikte EASA tarafından bu alanda Türkiye'de yetkilendirilen ikinci hava yolu şirketi oldu.
1.10.2020Ekonomi
SunExpress’ten dış hat uçuşta esnek bilet uygulaması
SunExpress’ten dış hat uçuşta esnek bilet uygulamasıSunExpress, pandemi sürecinde misafirlerinin daha rahat seyahat edebilmelerini sağlamak amacı ile dış hat uçuşlarında uçuş rezervasyonu olan yolcularına maksimum esnekliğe sahip yeniden rezervasyon avantajı getirdiğini duyurdu.
8.09.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

SunExpressTürk Hava Yollarıegeizmiralmanya

Sunexpress ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.