Geri Dön

15 Eylül Süper Loto çekilişinde dev ikramiye! Süper Loto sonuçları kaçta açıklanacak?

Süper Loto çekilişi için nefesler tutuldu. Haftanın üç günü çekilişi gerçekleşen Süper Loto'da son çekilişte devreden büyük ikramiye 19 milyon TL'ye ulaşmıştı. Bu akşam devreden büyük ikramiye için çekiliş yapılacak. Peki, Süper Loto çekilişi saat kaçta yapılacak? Süper Loto nasıl oynanır?

15 Eylül Süper Loto çekilişinde dev ikramiye! Süper Loto sonuçları kaçta açıklanacak?

Sisal Şans ile yeni dönemde kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı... Son olarak 13 Eylül'de çekilişi gerçekleşen Süper Loto'da 6 bilen çıkmayınca 19 milyon 319 bin 834 TL devretmişti. Süper Loto'da devreden büyük ikramiye için çekiliş bu akşam yapılacak.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA YAPILACAK?

Haftanın üç günü Salı, Perşembe ve Pazar çekilişi gerçekleşen Süper Loto'da çekiliş akşamı. Bu akşam yapılacka Süper Loto çekilişi saat 21.30'da gerçekleşecek. Çekiliş canlı olarak millipiyangoonline.com'da MP TV ile izlenebilecek.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Yeni dönemde Süper Loto bayilerin yanı sıra online olarak da oynanabiliyor. Millipiyangoonline.com'da Süper Loto için online olarak kupon doldurabiliyorsunuz.

SÜPER LOTO OYNAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Giresun'da yürürken sigara içmek yasaklandıGiresun Valiliği koronavirüs tedbirleri kapsamında il genelinde kamuya açık alanlarda bulaş riski oluşturması nedeniyle yürürken sigara içilmesini yasakladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber