Geri Dön

Süper Loto'da 23 milyon devretti! İşte 24 Eylül Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango TV Youtube ekranı üzerinden gerçekleştirilen canlı çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto çekilişinde dün akşamın kazandıran numaraları açıklandı. Salı, Perşembe ve Pazar akşamları gerçekleştirilen Süper Loto'nun bu hafta içerisindeki ikinci çekilişi tamamlandı. 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye tutarı olan 23 milyon TL'de Pazar akşam gerçekleştirilecek olan çekilişe devretti. Peki Süper Loto'da hangi şanslı numaralar kazandırdı. İşte sonuçlar...

Süper Loto'da 23 milyon devretti! İşte 24 Eylül Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Binlerce vatandaş tarafından umut kapısı olarak görülen Süper Loto çekilşinde bu akşamın kazandıran numaraları  3 14 20 21 40 55 olarak açıklandı. Bu akşam gerçekleştirilen çekilişte 6 bilen çıkmayınca 23.112.907 TL tutarındaki büyük ikramiye de devretti. Oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini merak eden vatandaşlar Milli Piyango Online üzerinden bilet sorgulaması yapabilecek. 

İŞTE MİLLİ PİYANGO ONLİNE SÜPER LOTO SONUÇ EKRANI

Süper Loto çekilişinde bu akşam 5 bilen 10 kişi 37.862,50 TL, 4 bilen 1.049 kişi 561,45 TL, 3 bilen 24.865 kişi 28,75 TL ve son olarak 2 bilen 239.283 kişi 3,15 TL tutarında ikramiyenin sahibi oldu.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR? ONLİNE SÜPER LOTO OYNA

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et.

 

 

"Bunlar daha büyük depremlerin ayak sesleri"Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Mühendislik Fakültesi Geometrik Mühendisliği öğretim üyesi Prof. Dr. Hakan Kutoğlu, 'Akdeniz'de deniz taban basıncı değişimi' adlı bilimsel çalışmasıyla 2018'den itibaren yer kabuğundaki değişimlerin artan depremlerle orantılı olduğunu gözlemlediklerini ifade etti. Kutoğlu, "Yer kabuğunu oluşturan dinamik süreçler hızlanmış durumda. Bunlar daha büyük depremlerin ayak sesleri" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber