Geri Dön
EkonomiTCMB enflasyon raporu ne zaman açıklanacak?

TCMB enflasyon raporu ne zaman açıklanacak?

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası 4'üncü enflasyon raporu ne zaman açıklanacak sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Gerçekleştirilen son Merkez Bankası toplantısında alınan karar ile Politika faizinde 200 baz puanlık indirime gidilmesi ile dolar kurunda yaşanan artışın ardından gözler Merkez Bankası 2021 4'üncü enflasyon raporuna çevrildi. Peki Merkez Bankası 4'üncü enflasyon raporu ne zaman açıklanacak?

TCMB enflasyon raporu ne zaman açıklanacak?

TCMB enflasyon raporuna gözler çevrildi. Gerçekleştirilen Ekim ayı Merkez Bankası toplantısının ardından verilen kararla politika faizinde 200 baz puanlık bir indirime gidildiği açıklanmıştı. Bu kararın ardından gözler Merkez Bankası enflasyon raporuna çevrildi. Peki Merkez Bankası enflasyon raporu ne zaman saat kaçta açıklanacak?

TCMB ENFLASYON RAPORU NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

TCMB Ekim ayı enflasyon raporu 28 Ekim'de açıklanacak. Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu Perşembe günü 2021 yılı 4'üncü enflasyon raporunu açıklayacak.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Rusya'da oyuncak tabancayla soygun girişimiRusya'da oyuncak tabancayla soygun yapmak isteyen kişi, yaptığı sakarlıklar sonrasında kaçmaya çalışırken polis ekipleri tarafından yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler