Geri Dön

TMSF, Ufuk Boru Osmaniye ve Şanlıurfa tesislerinin satışını yapacak

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) kayyımlığında yönetilen Ufuk Boru Sanayi ve Ticaret AŞ’nin Osmaniye ve Şanlıurfa’daki fabrikası satışa çıktı.

TMSF, Ufuk Boru Osmaniye ve Şanlıurfa tesislerinin satışını yapacak

TMSF'den yapılan açıklamaya göre, spiral çelik boru üreten Ufuk Boru AŞ'nin Osmaniye’deki 35 bin metrekaresi kapalı, toplam 110 bin metrekare alana sahip üretim tesisi 25 Kasım tarihinde 89 milyon lira muhammen bedel ile ihaleye çıkacak.

17 bin metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 46 bin metrekare alanlı Şanlıurfa’daki üretim tesisi ise 8 Aralık tarihinde 23 milyon 125 bin lira muhammen bedel ile satışa çıkarıldı. İhale şartları ve tesis ziyaretlerine ilişkin tüm bilgiler TMSF’nin internet sitesinde yer alıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Varlık Barışı' çağrısıYurt dışındaki varlıkların yurda getirilmesi ve yurt içindeki kayıt dışı varlıkların milli ekonomiye kazandırılmasını amaçlayan "Varlık Barışı" 6. kez Türkiye'de hayata geçirilirken, konuyla ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan," Yurt dışında ve yurt içindeki tüm vatandaşlarımızı, bu imkanı değerlendirmeye, ellerindeki parayı, dövizi, altını ve diğer sermaye araçlarını Varlık Barışı yoluyla sisteme dahil etmeye çağırıyorum." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber