Tmsf

Tmsf

Son dakika TMSF haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan TMSF gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan TMSF haber sayfamızda...

Tmsf

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.529 tmsf haberi bulunmuştur.
TMSF, New York’ta açtığı davayı kazandığını duyurdu
TMSF, New York’ta açtığı davayı kazandığını duyurduTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’nca (TMSF), Erol Aksoy aleyhine New York’ta açılan davanın kazanıldığı duyuruldu.
2.10.2021Ekonomi
Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Gül: Türkiye, Avrupa’nın en iyi büyüyen ülkesi
Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Gül: Türkiye, Avrupa’nın en iyi büyüyen ülkesiHazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Şakir Ercan Gül, Türkiye’nin Avrupa’nın en iyi büyüyen ülkesi olduğunu belirterek, “İngiltere ikinci çeyrekte bizden bir puan yüksek büyüdü ama İngiltere geçen sene ikinci çeyrekte yüzde 20 küçülmüştü, net büyümesi yüzde 2 bile değil. Bizim net büyümemiz yüzde 10’unun üzerinde. Türkiye, Avrupa’nın net olarak en iyi büyüyen ülkesi hiç tartışmasız, açık ara.” dedi.
28.09.2021Ekonomi
Son dakika! ABD Tahkimi'nden FETÖ'ye ret
Son dakika! ABD Tahkimi'nden FETÖ'ye retFETÖ'ye bir darbe de Uluslararası Yatırım Anlaşmazlıklarının Çözüm Merkezi’nden (ICSID) geldi. ABD'de FETÖ'nün 100 milyon euroluk tazminat talebi reddedildi.
21.09.2021Gündem
TMSF sosyal medyada araç satış duyurularına devam ediyor
TMSF sosyal medyada araç satış duyurularına devam ediyorTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), araç satış ilanlarını sosyal medyadan duyurmaya başlamasının ardından düzenlenen ihalelere katılımın arttığını duyurdu.
10.09.2021Ekonomi
TMSF, Aynes’i satışa çıkardı
TMSF, Aynes’i satışa çıkardıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Satış Komisyonu Başkanlığı, Aynes Gıda Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’nü 667 milyon lira muhammen bedel ile satışa çıkardı.
29.08.2021Ekonomi
TMSF, Aynes Gıda'yı satışa çıkardı
TMSF, Aynes Gıda'yı satışa çıkardıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Satış Komisyonu Başkanlığı, Aynes Gıda Ticari ve İktisadi Bütünlüğünü 667 milyon lira muhammen bedel ile satışa çıkardı.
28.08.2021Ekonomi
TMSF araç satış ihalelerini sosyal medyada da duyuracak
TMSF araç satış ihalelerini sosyal medyada da duyuracakTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), satışa çıkardığı araçların ihale duyurularını sosyal medya hesaplarından da yayınlamaya başladı.
26.08.2021Ekonomi
TMSF'den AFAD'a 10 milyon TL destek
TMSF'den AFAD'a 10 milyon TL destekTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) ve yönetimindeki şirketlerin, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nca (AFAD) yürütülen “Ben De Varım” yardım kampanyasına 10 milyon TL destekte bulunacağı bildirildi.
20.08.2021Ekonomi
TMSF'den kayyımlara ödenen ücretlere ilişkin açıklama
TMSF'den kayyımlara ödenen ücretlere ilişkin açıklamaTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), bazı basın yayın organlarında yer alan her bir kayyım için ayrı ödeme yapıldığına ilişkin iddiaların doğru olmadığını bildirdi.
13.08.2021Ekonomi
TMSF Ufuk Boru'nun fabrikasını satışa çıkardı
TMSF Ufuk Boru'nun fabrikasını satışa çıkardıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Ufuk Boru Sanayi ve Ticaret AŞ'nin Şanlıurfa'daki fabrikasını 24 milyon 750 bin lira muhammen bedelle satışa çıkardı.
10.08.2021Ekonomi
TMSF'den Sürat Kargo açıklaması
TMSF'den Sürat Kargo açıklamasıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Sürat Kargo ve Sürat Lojistik için belirlenen muhammen bedelde "uluslararası kriterlere uygun olarak" hazırlanan değerleme raporunda belirlenen 323 milyon 955 bin liralık değerin esas alındığını bildirdi.
10.08.2021Uzmanpara
TMSF tasarruf finansman şirketlerinin tasfiyesinde yol haritasını belirledi
TMSF tasarruf finansman şirketlerinin tasfiyesinde yol haritasını belirlediTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), intibak planı yeterli görülmeyerek Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından tasfiyesine karar verilen tasarruf finansman şirketlerinde izleyeceği yol haritasını belirledi.
6.08.2021Ekonomi
Sürat Kargo ihalesinde 335.5 milyonluk teklif
Sürat Kargo ihalesinde 335.5 milyonluk teklifTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), önceki gün yapılan Sürat Kargo ve Sürat Lojistik ihalesinde, en yüksek teklifin 335.5 milyon TL ile muhammen bedelin üzerinde gerçekleştiğini bildirdi.
30.07.2021Ekonomi
Sürat Kargo'ya yapılan teklif belli oldu
Sürat Kargo'ya yapılan teklif belli olduTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), dün yapılan Sürat Kargo ve Sürat Lojistik ihalesinde, en yüksek teklifin 335,5 milyon TL ile muhammen bedelin üzerinde gerçekleştiğini bildirdi.
29.07.2021Uzmanpara
TMSF'den Sürat Kargo açıklaması! Flaş teklif ortaya çıktı
TMSF'den Sürat Kargo açıklaması! Flaş teklif ortaya çıktıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), dün yapılan Sürat Kargo ve Sürat Lojistik ihalesinde, en yüksek teklifin 335,5 milyon TL ile muhammen bedelin üzerinde gerçekleştiğini bildirdi.
29.07.2021Ekonomi
21 tasarruf finansman şirketinin tasfiyesini TMSF yönetecek
21 tasarruf finansman şirketinin tasfiyesini TMSF yönetecekBankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun (BDDK) intibak planını reddettiği 21 tasarruf finansman şirketinin tasfiye sürecini Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) yürütecek.
28.07.2021Ekonomi
TMSF, Akmis Tarım'ı satışa çıkardı
TMSF, Akmis Tarım'ı satışa çıkardıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Akmis Tarım Hayvancılık İnşaat Gıda Tekstil Kimya Sanayi ve Ticaret AŞ'nin Gaziantep'teki tarım ve hayvancılık tesisini 1 milyon 845 bin lira muhammen bedelle satışa çıkardı.
27.07.2021Ekonomi
Çekte infaz durdurma asgari ücrete destek
Çekte infaz durdurma asgari ücrete destekMeclis Genel Kurulu’nda, “torba teklif” olarak adlandırılan Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi kabul edilerek yasalaştı. Yasayla Çek Kanunu’nda düzenleme yapıldı. Karşılıksız çek düzenleme suçundan 30 Nisan 2021 itibarıyla mahkum olanlara, ödenmemiş çek bedellerinin onda birini 30 Haziran 2022’ye kadar, diğer taksitleri anılan tarihten itibaren ikişer ay arayla 15 eşit taksitte ödemeleri halinde mahkumiyetin bütün sonuçlarını ortadan kaldırma imkanı tanınacak.
19.07.2021Ekonomi
Son dakika... İş dünyasının beklediği kritik kanun teklifi yasalaştı!
Son dakika... İş dünyasının beklediği kritik kanun teklifi yasalaştı!Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda kabul edilerek yasalaştı.
18.07.2021Siyaset
TMSF'de devir teslim gerçekleştirildi
TMSF'de devir teslim gerçekleştirildiTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanlığına atanan Fatin Rüştü Karakaş, görevi eski başkan Muhiddin Gülal'dan devraldı.
12.07.2021Ekonomi
TMSF'de devir teslim gerçekleştirildi
TMSF'de devir teslim gerçekleştirildiTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanlığına atanan Fatin Rüştü Karakaş, görevi eski başkan Muhiddin Gülal'dan devraldı.
12.07.2021Uzmanpara
TMSF’ye yeni başkan
TMSF’ye yeni başkanTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanlığı’na Fatin Rüştü Karakaş getirildi. Resmi Gazete’nin dünkü sayısında yayımlanan atama kararı ile Karakaş, Fon’un özerk yapıya kavuşmasından bu yana geçen yaklaşık 18 yıllık süreçteki dördüncü başkanı oldu.
9.07.2021Ekonomi
Adnan Oktar'ın mobilya ve bilgisayarları ilgi gördü! Kıyafetlere teklif verilmedi
Adnan Oktar'ın mobilya ve bilgisayarları ilgi gördü! Kıyafetlere teklif verilmedi Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Adnan Oktar'a ait 6 şirketin mallarını satışa çıkardı. Büro malzemelerine 2 şirket kapalı zarf usulü teklif yaparken kıyafetler ise ilgi görmedi.
8.07.2021Gündem
Karakaş, TMSF'nin dördüncü başkanı oldu
Karakaş, TMSF'nin dördüncü başkanı olduResmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan atama kararı ile Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanlığı'na getirilen Fatin Rüştü Karakaş, Fon'un özerk yapıya kavuşmasından bu yana geçen yaklaşık 18 yıllık süreçteki dördüncü başkanı oldu.
8.07.2021Ekonomi
TMSF'de görev değişimi
TMSF'de görev değişimiTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Kurulu (TMSF) Başkanlığı'na Fatin Rüştü Karakaş atandı.
8.07.2021Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

tmsfsürat kargoekonomiTasarruf Mevduatı Sigorta Fonusatış

Tmsf ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.