Geri Dön

Üçüncü çeyrekte 3.1 milyar TL gelir

Vodafone Türkiye, büyümesini 2019-20 mali yılının üçüncü çeyreğinde de sürdürdüğünü açıkladı. Ekim-Aralık 2019 dönemini kapsayan 3. çeyrekte, servis gelirlerini geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 17.3 artırdı. Firmanın  servis gelirleri 3.1 milyar TL’ye ulaştı.

Üçüncü çeyrekte 3.1 milyar TL gelir

 

Abone sayısı 23.4 milyon oldu. Sabit genişbant abone sayısı 12 ayda 159 bin net abone artışı ile 1 milyonu aştı. Vodafone Türkiye abonelerinin kişi başı aylık mobil internet kullanımı 6 GB’a yaklaştı. Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan, “Tüm kanallarda tek bir odağımız var, o da dijitalleşme. Dijital müşteri sayımız 13.4 milyonu aştı. Müşterilerimizin aylık toplam dijital etkileşimi 472 milyon. ‘Önce dijital’ düşünerek herkes için çözüm olacak bir  gelecek için çalışıyoruz. Müşteri odaklı gelişme ve büyümemizi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Kapatmayacağız' deyip ekledi: Bugün 30 bini bulabilir!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, milletvekilleriyle buluşma toplantısında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, sınıra yürüyen mültecileri hatırlatarak, "Ne dedik aylar önce? 'Eğer bu böyle giderse biz kapıları açmak zorunda kalacağız.' Rahatsız oldular. İnanmadılar bizim bu söylediğimize. Biz de dün ne yaptık? Kapıları açtık. Şimdi bu sabah itibarıyla yaklaşık 18 bin oldu kapıları zorlayıp geçenler. Ama bugün herhalde 25 bin-30 bini bulabilir. Bu kapıları bundan sonraki süreçte de kapatmayacağız." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber