Geri Dön
EkonomiVodafone e-ticarette yeni pazaryeri kurdu

Vodafone e-ticarette yeni pazaryeri kurdu

Vodafone, e-ticaret pazaryeri ‘Her Şey Yanımda’yı tanıttı.

Vodafone e-ticarette yeni pazaryeri kurdu

EKONOMİ SERVİSİ - Vodafone Türkiye CEO’su Engin Aksoy, “Her Şey Yanımda ile daha büyük ve kapsamlı bir adım atarak Türkiye’de ilk defa tüm kategorilerde hizmet veren bir dijital pazaryeri sunuyoruz. E-ticaret sektöründe 3 yıl içinde en büyük 3 oyuncudan biri olmayı hedefliyoruz” dedi. Platformun tanıtımına Vodafone Türkiye CEO’su Engin Aksoy, İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Ergun ve sanatçı Aras Bulut İynemli katıldı. Aksoy, Her Şey Yanımda ile müşterilerine tüm alışverişlerini dijital bir platform üzerinden uygun fiyatlarla, rahat, hızlı ve kolay bir şekilde yapma imkanı sunduklarından bahsederek, şunları kaydetti:

“Türkiye’de online ticaret pazarı 2020’de yüzde 76 büyümeyle 100 milyar doların üzerinde bir ciroya erişti. Bu pazarın içindeki en büyük pasta 60 milyar TL ciroyla online pazar yerlerine ait. Pandemi ile birlikte oluşan kullanım artışı devam ediyor. Online tarafta yerleşen alışkanlığın kaybolmayacağını ve geriye gitmeyeceğini net şekilde görebiliyoruz.”

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Ölüm teğet geçti! Üzere beton parçaları yağdıİzmir'de etkili olan fırtına nedeniyle bir inşaattan düşen gaz beton parçaları, seyir halindeki aracın ve kaldırımdaki vatandaşın üzerine devrildi. Olay anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Öte yandan etkili olan sarı fırtına sebebiyle Karşıyaka ilçesinde deniz taştı. Denizden taşan sular, sahil şeridindeki tramvay hattını da etkiledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler