Ekonomi‘World Class’ ödülüne 3. kez layık görüldü

‘World Class’ ödülüne 3. kez layık görüldü

22.09.2023 - 07:00 | Son Güncellenme:

Türk Hava Yolları (THY), havacılık sektörünün önde gelen organizasyonlarından APEX (Airline Passenger Experience Association) tarafından üçüncü kez ‘World Class’ ödülüne layık görüldü.

‘World Class’ ödülüne 3. kez layık görüldü

APEX/IFSA Global Expo kapsamında, California’da düzenlenen özel etkinlikte THY, ‘World Class’ kategorisinde ödül kazanarak, küresel ölçekte misafir deneyimi ve hizmet kalitesindeki liderliğini bir kez daha gözler önüne serdi.

Haberin Devamı

Ödülü alan THY Genel Müdür (Pazarlama& Satış) Yardımcısı Ahmet Olmuştur, “APEX World Class Ödülü’nü almak, tüm ekip arkadaşlarımızın göstermiş olduğu özverinin bir sonucudur. Misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılama noktasında sunduğumuz ergonomik koltuklar, kişisel hizmet ve eşsiz ikramlar, uçuş deneyimini benzersiz kılma çalışmalarımızın bir parçasıdır. Bu ödül, stratejilerimizin ve çabalarımızın ne kadar doğru olduğunu gösteriyor ve bizi gelecek hedeflerimize yönelik iyileştirmeler için motive ediyor” dedi.

APEX CEO’su Dr. Joe Leader de “Türk Hava Yolları, mükemmelliğin bir örneği olarak beş yıldızlı havayolları arasında başarısını sürdürerek, kazananlar arasında yer aldı. Türk Hava Yolları uçuşlarının her biri, lüksü ve yeniliği simgeliyor. Uçan şeflerin dokunuşu ile her öğün, eşsiz bir mutfak yolculuğuna dönüşüyor. Türk Hava Yolları’nı APEX World Class ödülü alması sebebiyle tebrik ediyorum” açıklamasında bulundu.