Geri Dön
EkonomiYılın finansman işlemi DenizBank’tan

Yılın finansman işlemi DenizBank’tan

DenizBank’ın Şubat 2021’de çevre dostu ve sürdürülebilir projelerde kullanılmak üzere sağladığı 435 milyon dolar tutarındaki seküritizasyon kredisi, finans sektörünün prestijli yayın organı The Banker tarafından, ‘Avrupa’da Yılın Borçlanma İşlemi Ödülü’ne layık görüldü.

Yılın finansman işlemi DenizBank’tan

DenizBank, İngiliz finans dergisi The Banker’ın uzman bankacı ve analistlerin görüşlerine dayanarak, Avrupa çapındaki finans kuruluşlarını farklı kategorilerde değerlendirdiği programda ödül kazanan tek Türk bankası oldu. İşlem kapsamındaki kaynak, enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji projelerinde, kadın girişimcilerin desteklenmesinde ve tarım sektöründe kullandırılıyor.

Taze kaynak

DenizBank Finansal Hizmetler Grubu CEO’su Hakan Ateş, küresel salgınının etkileri ile dünya çapında mücadele edilen zorlu dönemde ülke ekonomisi için taze kaynak yarattıklarının altını çizerken, The Banker gibi saygın bir platform tarafından ödüle layık görülmelerinin gurur verici olduğunu söyledi.

İzmir'de HDP binasında silah sesleri! 1 kişi hayatını kaybettiİzmir'in Konak ilçesindeki bir HDP il başkanlığınında da bulunduğu binaya giren kimliği belirsiz bir kişi, tabancayla sokağa ateş açtı. Olay yerine gelen polis ekiplerinin çalışması sonucu 1 kişi gözaltına alındı. Olayda 1 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler