Denizbank

Denizbank

Son dakika DenizBank haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan DenizBank gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan DenizBank haber sayfamızda...

Denizbank

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.181 denizbank haberi bulunmuştur.
ALVES KABLO HALKA ARZ TARİHLERİ-FİYATI: Alves Kablo kaç lot veriyor, katılım endeksine uygun mu? Alves Kablo San. ve Tic. A.Ş. hangi bankalarda var?
ALVES KABLO HALKA ARZ TARİHLERİ-FİYATI: Alves Kablo kaç lot veriyor, katılım endeksine uygun mu? Alves Kablo San. ve Tic. A.Ş. hangi bankalarda var?Alves Kablo San. ve Tic. A.Ş. şirketi halka arz oluyor. Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından Alves Kablo firmasının halka arzı onaylandı. Şirket, talep toplama süreci ardından Ana Pazar'da işlem göremeye başlayacak. Peki, Alves Kablo halka arz ne zaman, hangi bankalarda var?
22.02.2024Bilgi Rehberi
LİMAK ÇİMENTO HALKA ARZ GÜNLERİ: Limak Doğu Anadolu Çimento halka arz katılım endeksine uygun mu, hangi bankalarda var, kaç lot veriyor? Limak Çimento halka arz tarihi ve işlem kodu
LİMAK ÇİMENTO HALKA ARZ GÜNLERİ: Limak Doğu Anadolu Çimento halka arz katılım endeksine uygun mu, hangi bankalarda var, kaç lot veriyor? Limak Çimento halka arz tarihi ve işlem koduLimak Doğu Anadolu Çimento Sanayi ve Ticaret AŞ halka arz oluyor. Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından şirketin halka arzı onaylandı ve talep toplama süreci başlıyor! Limak Doğu Anadolu Çimento'nun şirket payları halka arzında pay başına satış fiyatı 16,20 TL olarak açıklandı. Peki, Limak Doğu Anadolu Çimento halka arzı katılım endeksine uygun mu?
12.02.2024Bilgi Rehberi
İş dünyası önemli transferler yaptı
İş dünyası önemli transferler yaptıTürkiye'nin önde gelen şirketleri stratejik birimleri için yönetici pozisyonlara yaptığı atamaları sürdürdü. Farklı şirketlerdeki yeni pozisyonlara transfer olan yöneticiler olduğu gibi, şirket ve grup bünyesi içinde yönetici transferleri de yapıldı.
'Gizli fon' davası: Seçil Erzan'ın tutukluluk halinin devamına karar verildi
'Gizli fon' davası: Seçil Erzan'ın tutukluluk halinin devamına karar verildiYüksek kar getirili "Fatih Terim Fonu" vaadiyle aralarında Arda Turan, Fernando Muslera ve Emre Belözoğlu gibi isimlerin de bulunduğu pek çok kişiyi dolandırdığı iddia edilen banka şube müdürü Seçil Erzan'ın dosya üzerinden yapılan tutukluluk incelemesinde tutukluluk halinin devamına hükmedildi.
9.02.2024 Gündem
BOR ŞEKER HALKA ARZ 📊 Bor Şeker halka arz katılım endeksine uygun mu, kaç lot veriyor? Bor Şeker halka arz hangi bankalarda var?
BOR ŞEKER HALKA ARZ 📊 Bor Şeker halka arz katılım endeksine uygun mu, kaç lot veriyor? Bor Şeker halka arz hangi bankalarda var?Halka arzı onaylanan Bor Şeker şirketinin tarihleri de belli oldu. SPK tarafından onaylanan şirketin halka açıklık oranı yüzde 29,17 olarak belirlendi Bor Şeker halka arzında 1 TL nominal değerli paylar 26,54 TL sabit fiyat üzerinden satışa sunulacak. Peki, Bor Şeker halka arz hangi tarihlerde olacak, hangi bankalarda var?
7.02.2024Bilgi Rehberi
Bankada parası olanlar dikkat! 3 ayda 117 bin liralık kazanç
Bankada parası olanlar dikkat! 3 ayda 117 bin liralık kazançTürkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu (PPK), 2024’ün ilk toplantısında politika faizini 250 baz puan artırarak yüzde 45’e çıkardı. PPK kararında “gerekli parasal sıkılık düzeyine ulaşıldığı” belirtilerek, faiz artışlarının sonuna gelindiği mesajı verildi. Peki banka mevduatlarında son durum ne? İşte detaylar...
3.02.2024Ekonomi
Yayın ihale komisyonu, ihale dökümanlarının alınma süresini 2 Şubat'a uzattı
Yayın ihale komisyonu, ihale dökümanlarının alınma süresini 2 Şubat'a uzattıTürkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği temsilcilerinin yer aldığı Yayın İhale Komisyonu, daha önce 26 Ocak 2024 saat 17.00 olarak belirlenen ihale dökümanlarının en son teslim alınma süresinin bir hafta uzatılarak 2 Şubat 2024 saat 17.00 olarak belirlenmesine karar verdi.
29.01.2024Futbol
EBRD, 2023'te Türkiye'ye rekor yatırım yaptı
EBRD, 2023'te Türkiye'ye rekor yatırım yaptıAvrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), depremlerin ardından toparlanma ve yeniden yapılanma ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde yanıt vererek 2023 yılında Türkiye'ye 2,48 milyar euroluk rekor bir yatırım yaptı.
25.01.2024Uzmanpara
Seçil Erzan davasında yeni rapor!  Arda Turan: Ne yapacağım, yarın gideyim sorayım tefeciye
Seçil Erzan davasında yeni rapor! Arda Turan: Ne yapacağım, yarın gideyim sorayım tefeciyeÜnlü futbolcuları dolandırdığı gerekçesiyle tutuklanan banka müdürü Seçil Erzan'ın ve tutuksuz sanıklardan Nazlı Can'ın cep telefonlarına ait bilirkişi raporu ortaya çıktı. Erzan'ın Arda Turan ile mesajlaşmaları da raporda yer aldı. Arda Turan'ın "Ne yapacağım Seçil, yarın gideyim sorayım tefeciye falan. Faktoring. Sinir hastası oldum bir çare söyle"  şeklinde mesaj attığı görüldü.
24.01.2024Gündem
Avukat Şekip Mosturoğlu'ndan Seçil Erzan ve Emre Belözoğlu açıklaması
Avukat Şekip Mosturoğlu'ndan Seçil Erzan ve Emre Belözoğlu açıklamasıEmre Belözoğlu ve kuzeni Volkan Bahçekapılı’nın Avukatı Şekip Mosturoğlu, geçtiğimiz günlerde görülen 2'nci duruşmayı değerlendirdi.
23.01.2024Haberler
Avukat Şekip Mosturoğlu'ndan Seçil Erzan ve Emre Belözoğlu açıklaması
Avukat Şekip Mosturoğlu'ndan Seçil Erzan ve Emre Belözoğlu açıklamasıEmre Belözoğlu ve kuzeni Volkan Bahçekapılı’nın Avukatı Şekip Mosturoğlu, geçtiğimiz günlerde görülen 2'nci duruşmayı değerlendirdi.
23.01.2024Gündem
'Çocuk karşılığı ev' anlaşması fuhuş dramıyla bitti!
'Çocuk karşılığı ev' anlaşması fuhuş dramıyla bitti!Esenyurt'ta fuhuşa zorlanan ve karnındaki bebeği satılmak istenilen Özbekistanlı Muxlısaxon Karımova ilaç içip düşük yapınca darbedildi. Saldırganlar o anları cep telefonu ile kaydetti. Görüntülere ulaşan Karımova polise gidip şikayetçi oldu. Çocuğunu düşürüp klozete attığı tespit edilen Karımova gözaltına alınırken, diğer 2 şüphelinin yakalanması için çalışmalar devam ediyor.
16.01.2024Gündem
Mersin'de 9 kişinin öldüğü kazada hız sınırı detayı! Ayrıntılar şoke etti
Mersin'de 9 kişinin öldüğü kazada hız sınırı detayı! Ayrıntılar şoke ettiMersin'de 9 kişinin hayatını kaybettiği kazada otobüs şoförünün tünel içi giriş ve çıkışlarından sonra kademeli olarak 50, 40 ve 30 kilometre hıza inmesi gerekirken bu rakamın 3 kat fazla olduğu bildirildi.
16.01.2024Gündem
10 milyon dolarlık yazışma! Denizbank’tan Seçil Erzan ve Semih Kaya'ya karşı hamle!
10 milyon dolarlık yazışma! Denizbank’tan Seçil Erzan ve Semih Kaya'ya karşı hamle!Denizbank Seçil Erzan ve eski Futbolcu Semih Kaya hakkında suç duyurusunda bulundu. Dün görülen mahkemede tanık olarak ifade veren Semih Kaya, Seçil Erzan’ın kendisine bankanın üst düzey yöneticilerinden Mehmet Aydoğdu’nun mailini gösterdiğini söyleyerek delil olarak mahkemeye sunmuştu. İkili hakkında suç duyurusunda bulunan Denizbank mailin sahte olduğunu iddia etti.
16.01.2024Gündem
Seçil Erzan: Bagaj açılınca para kapışılıyordu
Seçil Erzan: Bagaj açılınca para kapışılıyorduHTS kayıtları, MASAK raporu ve banka hareketlerinin incelenmesini talep eden Erzan, “Kiminin Seçil ablasıydım, kiminin arkadaşı, kiminin ortağıydım. O paraları bankacı olduğum için bana verdiler. Bagaj açıldığında para kapışılıyordu” dedi.
16.01.2024Gündem
Son dakika: Mahkemeden Seçil Erzan kararı! Fondan en çok parayı aldığı iddia edilen isim konuştu
Son dakika: Mahkemeden Seçil Erzan kararı! Fondan en çok parayı aldığı iddia edilen isim konuştuYüksek fon vaadiyle aralarında Arda Turan, Emre Belözoğlu ve Fernando Muslera gibi isimleri dolandıran banka müdürü Seçil Erzan’ın yargılanmasına devam edildi. Sorulan sorulara sinirlenen tanık Tanın Yılmaz avukata bağırınca mahkeme salonu karıştı. Öte yandan mahkeme sanıkların tutukluluk hallerinin devamına karar verdi. İşte duruşmada yaşananlar...
15.01.2024Gündem
Denizbank'tan Rezan Epözdemir'in iddialarına açıklama
Denizbank'tan Rezan Epözdemir'in iddialarına açıklamaDenizbank, avukat Rezan Epözdemir'in bir televizyon kanalında Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş ile ilgili iddialarına ilişkin açıklama yaptı.
14.01.2024Gündem
Duruşma 12 saatten fazla sürdü! 'Yalan konusunda profesyoneldir'
Duruşma 12 saatten fazla sürdü! 'Yalan konusunda profesyoneldir'Fon dolandırıcılığı davasında savunma yapan Ali Yörük, “Seçil Hanım yalan konusunda profesyoneldir. Seçil’in bagajına koyduğum para hiçbir zaman Çorlu’ya gitmedi. Her zaman Seçil Hanım’ın bagajına gitti” dedi.
14.01.2024Gündem
Seçil Erzan duruşmada ağlayarak savunma yaptı: Herkes yer içer hesabı Seçil öder
Seçil Erzan duruşmada ağlayarak savunma yaptı: Herkes yer içer hesabı Seçil öderFon dolandırıcılığı davasında yargılanan Erzan, duruşmada “Hayatımda olan herkesin yaşam standardı yükseldi. Semih bu kadar faiz istemeseydi ben zaten çözecektim” dedi. Erzan “MASAK o dönem kim bana para verdiyse, kim benden para aldıysa herkesin hesaplarını incelesin” diye konuştu.
13.01.2024Gündem
13 saat süren Seçil Erzan duruşması 15 Ocak'a ertelendi
13 saat süren Seçil Erzan duruşması 15 Ocak'a ertelendiAralarında spor dünyasının ünlü isimleri Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera ile Selçuk İnan'ın da bulunduğu toplam 21 kişiyi dolandırdığı iddiasıyla yargılanan Seçil Erzan ve 6 sanığın yargılandığı duruşma 13. Saatinde tanık dinlenmesi için Pazartesi gününe ertelendi.
12.01.2024Gündem
Seçil Erzan'a zimmetten verilen takipsizlik kararının bozulması için başvuruda bulunuldu
Seçil Erzan'a zimmetten verilen takipsizlik kararının bozulması için başvuruda bulunulduDenizbank Levent Büyükdere Caddesi Şubesi'nde "Özel kapalı fon" sistemiyle aralarında ünlü futbolcuların da bulunduğu kişilerin dolandırılmasına ilişkin banka şube müdürü Seçil Erzan ve banka yöneticilerinin de arasında bulunduğu 11 şüpheliye, "Bankacılık zimmeti" suçundan verilen takipsizlik kararına itirazlar reddedilmişti. İtirazların reddedilmesine ilişkin şikâyetçi iş insanı İsmail İbrahim Çağlar tarafından Adalet Bakanlığı'na kanun yararına bozma talebinde bulunuldu.
11.01.2024Gündem
İranlı 'Moci' Milliyet'e konuştu: Sıkıntıya soktu, videoyu çektim
İranlı 'Moci' Milliyet'e konuştu: Sıkıntıya soktu, videoyu çektimErzan’ın eşinin üniversiteden arkadaşı olduğunu söyleyen İranlı Mojtaba Haghani “Beni sıkıntıya soktuğunu söyledim ve videoyu çektim. Videoda kesinlikle zorla yapılmış bir şey yoktu. Bu videoyu çektikten sonra götürüp kendim polise teslim ettim” dedi.
10.01.2024Gündem
Seçil Erzan'ın 'tefeci' dediği isim Milliyet'e konuştu: Hem param gitti hem rezil etti!
Seçil Erzan'ın 'tefeci' dediği isim Milliyet'e konuştu: Hem param gitti hem rezil etti!Süleyman Aslan, fon dolandırıcılığı davasında yargılanan Erzan’a milyonlarca dolar verip tek kuruş para almadığını iddia etti. Aslan “Keşke beni vursaydı da tefeci demeseydi, adımı lekelemeseydi. Hem param gitti hem rezil etti” dedi.
9.01.2024Gündem
Seçil Erzan'ın mesajlaştığı kilit isim: Hazineye gidiyorum dersin
Seçil Erzan'ın mesajlaştığı kilit isim: Hazineye gidiyorum dersinYüksek kar getirili fon vaadiyle aralarında Arda Turan, Fernando Muslera ve Emre Belözoğlu gibi isimlerin de bulunduğu pek çok kişiyi dolandırdığı iddia edilen Seçil Erzan davasında bilirkişi raporundan yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Erzan'ın kırık telefon ve sim kartının incelenmesiyle hazırlanan raporda, davanın tutuklu bulunan tek sanıkları Seçil Erzan ile Ali Yörük’ün mesajlaşmaları yer aldı.
8.01.2024Gündem
Seçil Erzan soruşturması! 'Kardeşim gibiydi çok güveniyorduk'
Seçil Erzan soruşturması! 'Kardeşim gibiydi çok güveniyorduk'Fon dolandırıcılığı davasında yargılanan Seçil Erzan’ın kuzeni Tanın Yılmaz ve eşi de mağdurlar arasında... 20 yıllık birikimini kaybettiğini iddia eden Yılmaz “Seçil’i kardeşim yerine koydum” diyor; Erzan’ın “risk almayı seven biri” olduğunu belirtiyor.
7.01.2024Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Denizbank ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.