Geri Dön
EmlakSeyahate evinizle çıkın!

Seyahate evinizle çıkın!

Hani şöyle başımızı alıp gitsek ama evimizi de yanımızda götürebilsek… Koronavirüs salgını tüm dünyada büyük sıkıntılara yol açarken, diğer taraftan dönüşüm dalgasına hızlı bir rüzgâr verdi.

Seyahate evinizle çıkın!

Mimari ve yapı alanında yeni fikirler hızla uygulamaya döndü. Projeye özel çözümler, nitelikli ürünler, kaliteli ve çevreye dost yapı malzemelerinin kullanımıyla oluşturulan ‘mobil ev’ dizaynları, adeta hayalleri de gerçeğe taşıyor. Bu konuda da en yeni örnekleri ve çözümleri sık sık sayfalarımıza taşımaya devam edeceğiz. Bu hafta sizler için detaylarına ulaştığımız Luxial Mobil Ev, Saray Grup tarafından kullanıcıların beğenisine sunuldu. Hem özgürlüğünden, hem evinden vazgeçemeyenler için ideal bir çözüm olan mobil ev, şehrin kalabalığından uzakta, yeni bir yaşam tarzı ve sıra dışı bir tatil deneyimi vadediyor.

 

Seyahate evinizle çıkın

Minimal alanda akılcı çözüm

Dayanıklı ve uzun ömürlü malzemelerden üretilen mobil ev, depremden ve olumsuz hava şartlarından etkilenmeyecek şekilde, römork üzerine tasarlandı. Üstün ısı, ses ve su izolasyonu sayesinde en soğuk havada, yaz güneşinin altında ya da deniz kenarında sunduğu konfordan ödün vermeyen mobil ev, 260 cm yüksekliğindeki tavanı ile ferah bir yaşam alanına sahip.

Seyahate evinizle çıkın

Kullanıcılar, ocaktan buzdolabına, 4 mevsim klimadan duşa, yatak örtüsünden perdeye kadar her türlü detayın düşünüldüğü mobil evi aldıkları gün içinde yaşamaya başlayabiliyor. Yer döşemesinde ve mobilyalarda kullanılan Iroko ahşap, ev ortamına sıcaklık ve doğallık katıyor. Akılcı mimari çözümleriyle tüm donanımlara sahip mobil ev, tek dokunuşla geniş verandalı bir yapıya dönüşebiliyor. Kullanıcılar, Luxial mobil evi alırken plakalı bir araç ruhsatı da aldıkları için evlerini istedikleri yere götürüp kurabiliyor.

 

Seyahate evinizle çıkın

Açılır kapanır veranda

Mobil evde toplam 3.2 metreküp depolama alanına sahip 14 dolap ve ebeveyn yatağının altından sürgüyle çıkan bir çocuk yatağı bulunuyor. 15 metrekarelik ahşap zeminle aynı kotta tasarlanan veranda, hareket halindeyken katlanıp, evin kurulduğu yerde yeniden açılabiliyor.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler