Gündem Ankara'da 5 komşusunu öldürmüştü! İfadesi ortaya çıktı

Ankara'da 5 komşusunu öldürmüştü! İfadesi ortaya çıktı

25.11.2023 - 18:55 | Son Güncellenme:

Geçtiğimiz günlerde Ankara Sincan'da gürültü çıkardığı için komşusuyla tartışan ve 5 kişiyi öldüren şahsın ifadesi ortaya çıktı. Tutuklanan Tahsin Ü. olay esnasında komşusunun "Benim çocuğum top oynamasın mı" diye cevap verince olanlar oldu. İşte tüyler ürperten olayın ayrıntıları...

Ankarada 5 komşusunu öldürmüştü İfadesi ortaya çıktı

Ankara’nın Sincan ilçesinde geçtiğimiz günlerde silahlı yaşanan kavga şoke etmişti. 72 yaşındaki Tahsin Ü. komşusunun gürültü yaptığı gerekçesiyle katliam yaptı. Tutuklanan zanlının ifadesi ortaya çıktı. Bugün yine Ankara'da asansör tamiri sırasında oluşan gürültü nedeniyle komşular arasında çıkan tartışmada yine kan aktı. Hüseyin Alkan komşusu Uğur Şahan ve oğlu Mehmet Ali Şahan'ı tüfekle vurarak öldürdü. Olayın ardından elinde tüfekle binaya girerken Hüseyin Alkan, gözaltına alındı.

Haberin Devamı

Ankarada 5 komşusunu öldürmüştü İfadesi ortaya çıktı

ZANLININ İFADESİ ORTAYA ÇIKTI

Olay, geçtiğimiz günlerde Ankara’nın Sincan ilçesinde meydana gelmişti. Gürültü yaptıkları gerekçesiyle komşularıyla tartışan ve pompalı tüfekle 5 kişiyi öldüren Tahsin Ü. (72) tutuklandı. Zanlının ifadesi ortaya çıktı. Komşularının gürültü yaptıklarını ve tüfeği ise yanına uyarmak için aldığını söyleyen zanlı, "Çocuklar salonda top oynuyordu.

Kendilerine çok gürültü olduğunu, uyuyamadığımı, sessiz olmalarını söyledim. Hamdi, ses yapılmadığını inkar etmeyerek 'Benim çocuğum top oynamasın mı' diye cevap vererek üzerime yürümeye başladı. Annesi Behiye de üzerime yürümeye başlayınca belimdeki av tüfeğini çıkararak Hamdi'nin göğüs kısmına tek el ateş ettim. Hemen sonrasında bir fişek daha yerleştirerek Behiye Turgut'a ateş ettim” dedi.

Haberin Devamı

Tahsin Ü., evin içinde yaşananları ve çocuklara ateş ettiğini ise hatırlamadığını söyleyerek, “O geceden aklımda kalan Sunay'a, Hamdi'ye ve Behiye'ye bir el ateş ettiğimdir. Evden çıktığımı hatırlıyorum. Evin içerisinde yaşanan diğer hadiseleri hatırlamıyorum" ifadelerine yer verdi.

Yazarlar