Geri Dön

65 Yaş üstü sokağa çıkma saatleri kaç? 65 yaş ve üzeri vatandaşların sokağa çıkma yasağı saatleri kaçta başlıyor, kaçta bitiyor?

65 yaş ve üzeri vatandaşların sokağa çıkma yasağı saatleri belirlendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan 65 Yaş üstü sokağa çıkma yasağı saatleri kaçta başlıyor, kaçta bitiyor? İşte İçişleri Bakanlığı'nın yayımladığı genelgede yer alan bilgiler...

65 Yaş üstü sokağa çıkma saatleri kaç? 65 yaş ve üzeri vatandaşların sokağa çıkma yasağı saatleri kaçta başlıyor, kaçta bitiyor?

Korona virüse karşı önlemler alınmaya devam ediyor. Her geçen gün artan korona virüs vaka sayısı oldukça tedirginlik yaratır hal aldı. Durum böyle olunca devlet büyükleri vakaların artışına engel olmak için yeni kısıtlamalar getirdi. Milyonlarca vatandaşı yakından ilgilendiren yasakların neler olduğu merakla araştırılırken, 65 yaş üstü vatandaşların yeni saat aralığı da belirlendi. Peki 65 Yaş üstü sokağa çıkma yasağı saatleri ne zaman? 65 Yaş üstü için yasaklar başladı mı? İşte saat aralığı...

65 YAŞ ÜSTÜ SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI SAATLERİ NE ZAMAN?

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 ili ilgilendiren Korona virüs genelgesi yayımlandı. Paylaşılan genelde 65 yaş üstü vatandaşların hangi saatlerde dışarıya çıkabileceği ve hangi saatlerde dışarıya çıkamayacağı belirlendi.

Tüm illerimizde; 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımız gün içerisinde 10:00 ila 13:00 saatleri arasında sokağa çıkabilecek.

6 asırlık camide esrarengiz olayEdirne’de 591 yıllık camide yaşanan esrarengiz olay görenleri hayrete düşürdü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet